Коли мільйонам людей, які перетворяться на жебраків, вже не буде чого втрачати, то вони не підуть на вибори, а на революцію – експерт

By Турій Роман 30 Бер, 2015 09:53

Схожі публікації

Loading...

Вся проблема України в тому, що нею керують олігархи виключно у своїх інтересах. Вони монополізували експорт і природні монополії, їм вигідно платити за роботу мізер, мати рабську робочу силу, а за експортований товар отримувати валюту. Їх прибутки виросли, пропорційно зростанню валюти.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Ігор Метлюх, голова ГО «Комітет підприємців міста Івано-Франківська».

«Власникам природних монополій теж до лампочки, має населення доходи чи ні, можеш з голоду здихати, але за воду, газ, чи електроенергію все одно заплатиш, а не маєш чим, то дадуть субсидію. А що таке субсидія? Це податки, які не пішли на науку, культуру, чи дороги. Таким чином, знову наші ж гроші йдуть у їхню кишеню, а не на благо всього народу. Жах. І так буде тривати доти, доки народний уряд та народний Президент не встановлять справедливу оплату праці. Хоча б на такому рівні, як у наших сусідів, у румунів, словаків, поляків, чи, прости Господи, як у тих же москалів. Чому, наприклад, за ту ж роботу, наш будівельник має отримувати у п’ять разів менше ніж поляк? А ось тоді і ніякі субсидії не потрібні будуть і внутрішній ринок рвоне і пенсійний фонд наповниться. Але ж олігархічній владі це навіщо?», – каже Метлюх.

Саме тому, каже експерт, наступний Майдан має змести олігархічну владу.

«Тому задача слідуючого Майдану чітка і ясна, відлучити олігархів від влади, помножити на ноль їх політичний вплив, націоналізувавши і продавши на відкритих, чесних аукціонах все нажите, завдяки корупційним схемам. Тоді і народ і держава стануть багатими. Легко це зробити-ні, бо, як ми бачимо, ця олігархічна гідра сама змінюватись не бажає і інстинкту самозбереження не має, мають олігархи мільярд, хочуть ще десять! Але це жлобство їх самих і погубить. Бо, коли мільйонам людей, що перетворяться на жебраків, вже не буде, що втрачати, то вони не підуть на вибори, які нічого не змінюють. Вони влаштують хорошу революцію. І здається мені, що часу залишилось вже не так багато, якраз до осені», – відзначає експерт.
Схожі новини:

Нова візуальна ідентифікація міністерства відображає нову Україну і...
На Волині на мобільні телефони виборцям надходять агітаційні...
Національний банк України презентував банкноту номіналом 100 гривень...
Для оформлення субсидій громадянам не потрібно декларувати розміри...

By Турій Роман 30 Бер, 2015 09:53


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +