Команда франківського БАМу здобула срібло на чемпіонаті України з дворового футболу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

02 Чер, 2015 19:11

29-30 травня в місті Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу. Нашу область на змаганнях 13-14-річних представляла команда мікрорайону БАМ м. Івано-Франківська.

Нагадаємо, що команда мікрорайону БАМ спочатку перемогла у міських змаганнях, а опісля виборола путівку до столиці вигравши й області змагання з дворового футболу.

Завдяки міському центру «Спорт для всіх» та за підтримки Івано-Франківської міської федерації футболу наша команда мала нагоду представляти місто на Всеукраїнських змаганнях.

На груповому етапі наша команда зустрілася із представниками Полтавської, Львівської, Миколаївської областей та м. Києва.

Івано-Франківська область – Полтавська область – +:- (технічна перемога)

Івано-Франківська область – м. Київ – 0:1

Івано-Франківська область – Львівська область – 3:1

Івано-Франківська область – Миколаївська область – 3:0

Зайнявши перше місце в своїй групі, іванофранківці вийшли до півфіналу, де перемогли команду Запорізької області – 1:0. Нажаль, у фіналі поступилися супернику із Рівненської області – 0:1.

Попри поразку у вирішальному поєдинку наша команда (одна з наймолодших на турнірі) виступила дуже достойно, здобувши срібні нагороди всеукраїнських змагань. Голкіпер та захисник брати Володимир та Дмитро Барабанови ввійшли до числа кращих на турнірі.

Варто відзначити, що всеукраїнський турнір проводився вперше. Ліга дворового футболу існує в Києві та Дніпропетровську. Суть змагань полягає в тому, що брати участь в них не можуть гравці команд ДЮФЛ.

По завершенню турніру дітям була організована екскурсія по столиці. Івано-франківська команда відвідала матч української Прем’єр-ліги між командами “Динамо” та “Металург” (Запоріжжя).