Керівників ОСББ запрошують на навчання

By Людмила Баран 17 Лип, 2015 19:09

Керівників ОСББ запрошують на навчання

Схожі публікації

Loading...

Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку інформує керівників ОСББ.

Розвиток ринкової інфраструктури в Україні суттєво змінює економічне, інформаційне і правове середовище господарюючих суб’єктів, ефективність функціонування яких залежить від рівня професійної підготовки осіб, які приймають рішення. Моніторинг останніх років вказує, зокрема, на дефіцит фахівців з менеджменту нерухомості, пише прес-служба міськвиконкому.

На сьогоднішній день викликає занепокоєння відсутність спеціальної підготовки у напрямі управління нерухомістю керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), управителів майновими комплексами, керівників адміністративно-господарських служб підприємств, організацій та органів місцевого самоврядування, на балансі яких знаходяться великі промислові, адміністративні і торгівельні об’єкти, офісні приміщення для управління якими, як свідчить зарубіжна практика, потрібні спеціальні знання.

Львівський інститут менеджменту вперше в Україні пропонує інноваційну програму підготовки магістрів за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування (Спеціалізації: «Менеджмент нерухомості»; «Фінансовий менеджмент проектів і програм»; «Організація управління проектами і програмами»).

Окрім вітчизняних висококваліфікованих фахівців-практиків у сфері нерухомості, Інститут пропонує унікальну можливість прослухати низку бізнес-курсів, що базуватимуться на зарубіжному досвіді, зокрема Республіки Польща, Німеччини та інших.

Більш детально про навчальну програму Магістр зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (Спеціалізації: «Менеджмент нерухомості», «Фінансовий менеджмент проектів і програм», «Організація управління проектами і програмами») Львівського інституту менеджменту можна дізнатись за телефонами: (032) 241-90-50, 241-91-50.
Схожі новини:

В Україні змінився принцип фінансування загальноосвітніх навчальних закладів....
1 лютого опівдні в Україні розпочнеться реєстрація на...
У цьому навчальному році навчальні заняття в школах...
Після 5 років діяльності представники Молодіжного міськвиконкому прийняли рішення...

Loading...
By Людмила Баран 17 Лип, 2015 19:09


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +