By Турій Роман 25 Сер, 2015 15:47

Схожі публікації

Loading...

Прикарпатські енергетики вдруге поспіль тріумфували в Ужгороді.

Команда керівників ПАТ “Прикарпаттяобленерго” перемогла у IX Чемпіонаті з міні-футболу серед керівного складу енергетичних компаній “ТОП-Енергія”, що проходив в Ужгороді 20-24 серпня. Ця перемога стала третьою для енергокомпанії за історію турніру.
Всього участь у Чемпіонаті взяло 12 команд. Переможець визначався у напруженій боротьбі шляхом пробиття післяматчевих пенальті. За підсумками змагань IV місце посіла команда з “Житомиробленерго”, ІІІ місце – “Сумиобленерго”, ІІ місце – “Одесаобленерго”, І місце – “Прикарпаттяобленерго”.
Кращий воротар турніру – Олексій Шекета (“Житомиробленерго”).
Кращий бомбардир турніру – Михайло Ільницький (“Сумиобленерго”)
Кращий гравець турніру – Сергій Кочвар (“Одесаобленерго”)
Приз глядацьких симпатій – Віталій Шайда (“Одесаобленерго”)
Наступний ювілейний X-ий Чемпіонат пройде у травні 2016 року в Одесі. На закритті турніру, команда “Одесаобленерго”, на правах майбутнього господаря змагань, отримала супер-приз від компанії “BogushTime” – дводенний тренінг “Делегування та управління часом”.
Володарі І, ІІ та ІІІ місця – команди Прикарпаття, Одеси та Сум в повному складі були відзначені призами від ексклюзивного партнера заходу ТК “Буковель” – абонементами на зимове катання на курорті. Також учасники турніру отримали книги від Інтернет-магазину kniga.biz.ua та соки від компанії ТОВ “Галіція Трейд”.
Нагадаємо, Чемпіонат з проводиться з 2007 року. Основна його мета – створення можливості топ-менеджерам поспілкуватися в неофіційній обстановці, налагодити нові контакти серед колег-однодумців. До 2014 року захід відбувався щовесни в Алушті. А минулого року турнір змінив місце дислокації на Закарпаття.