Карпатська продукція матиме підтверджену якість

By Людмила Баран 30 Кві, 2015 21:08

Карпатська продукція матиме підтверджену якість

Схожі публікації

Загрузка...

Продукцію, яка вирощується і переробляється на екологічно чистих територіях як Івано-Франківської області, так Карпатського регіону повинна мати екологічне маркування та географічну ідентифікацію.

Це питання обговорили 29 квітня на зустрічі генерального директора ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» І.Саєвича, Голови Асоціації «Великий Карпатський бренд – Чиста флора» М.Стовп’ка та директора Карпатського національного природного парку В.Слободяна. Про це повідомляє прес-служба ДП «Івано-Франківськстандартметрологія».

Актуальність обговорених питань обумовлена підвищенням популярності натуральної, екологічно чистої та органічно вирощеної продукції (в тому числі вирощеної і на території Карпатського національного природного парку в рамках визначених лімітів) та необхідністю відповідного документального підтвердження цих характеристик.

Зокрема, на даний час Асоціаціїєю «Великий Карпатський бренд – Чиста флора» розроблено та впроваджено стандарти організації щодо вимог до екологічності сировини та продукції, яка виготовляється в Карпатському регіоні.

Виробники, які вирішили приєднатись до Асоціації та виконали вимоги встановлених нею норм, мають можливість здійснювати маркування своєї продукції щодо відповідності вимогам стандартів «Чиста Флора».

Однак, для виходу на загальнодержавний та європейські ринки і популяризації не тільки місцевої продукції, а й екологічно чистих рекреаційних зон, заповідних ботанічних закладів та для підтвердження легитимності такого екологічного маркування, учасниками зустрічі заплановано проведення низки спільних робіт за напрямком стандартизації, сертифікації та випробувань.

Також, вирішено розробити територіальний знак якості та екологічності продукції, який дасть можливість підтвердити місцевим господарствам, які виробляють натуральну продукцію чи надають певні види послуг, своє походження (як географічне так і сировинне) і рівень якості, створити потужний іміджевий бренд для підвищення рівня туристичної та інвестиційної привабливості Івано-Франківської області і місцевої натуральної екологічно чистої продукції.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Людмила Баран 30 Кві, 2015 21:08


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +