Карітас підтримує ініціативи батьків неповносправних дітей на Прикарпатті

By Людмила Баран 2 Бер, 2015 20:41

Карітас підтримує ініціативи батьків неповносправних дітей на Прикарпатті

Схожі публікації

Загрузка...

Івано-Франківський Карітас із 2007 року активно підтримує ініціативи батьків, які виховують дітей з особливими потребами, та залучає їх до різноманітних програм соціально-психологічної реабілітації. Сьогодні під опікою Карітасу три батьківські організації з різних районів Прикарпаття, які разом з неповносправними дітками нараховують понад 160 осіб.

Із 2012 року Карітас почав надавати значну фінансову та організаційну підтримку новоствореному навчально-реабілітаційному центру «Довір’я» з Бурштина, ГО «Товариство молодих інвалідів та їх батьків «Надія Отинії» та ГО «Світла надія» з Богородчанщини. Завдяки підтримці Акції Людина та Карітасу Єпархії Фульда (Німеччина) в рамках проекту «Створення базових структур самодопомоги в Івано-Франківській області» на базі цих Центрів постійно організовуються різноманітні заходи, які сприяють психологічній реабілітації та інтеграції дітей та молоді з обмеженнями, повідомляє прес-служба “Карітасу”.

Батьки неповносправних дітей дуже часто відчувають себе ізольованими, залишеними сам на сам з проблемою виховання особливої дитини. У Центрах самодопомоги, вони відчувають підтримку і розуміння від інших батьків, усвідомлюють, що варто розвивати у своїй дитині здібності та таланти, які допоможуть її подальшому розвитку та самоствердженню. Спостерігаючи за змінами у емоційному стані та поведінці своїх дітей, батьки переконуються у результативності роботи Центрів та активніше долучаються до їх діяльності, демонструючи хороший приклад для інших батьків.

Карітас намагається регулярно проводити зустрічі з ініціативними групами батьків. У лютому цього року відбулося три зустрічі на базі ГО «Надія Отинії», ГО «Світла надія» та ГО «Довір’я». Спілкуючись, батьки діляться своїми проблемами, отримують допомогу та пораду. Надзвичайно важливо, що під час зустрічей панує довірлива атмосфера, адже учасники впевнені у конфіденційності, тому розмовляють відкрито. Участь у роботі груп самодопомоги позитивно впливає на ставлення людини до життя, бачення себе серед інших людей і в світі загалом.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Двоє російських військових льотчиків-інструкторів загинули 8 липня в...
Україна продовжує лідирувати за показниками материнської смертності серед...
В Івано-Франківську індивідуальне опалення можна встановити лише в...
Львівські аніматори випустили мультфільм Dave and Ava. Буквально...

By Людмила Баран 2 Бер, 2015 20:41


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +