Із суддівською допомогою футболісти “Прикарпаття” на виїзді програли “Дніпру-1” (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

13 Жов, 2018 20:17

13 жовтня у матчі 13 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги футболісти “Прикарпаття” на виїзді грали проти СК “Дніпро- 1”.

У грі проти лідера Першої ліги іванофранківці грали другим номером, відтак господарі створили чимало гольових моментів, з якими однак вдало справлялися оборонці чи воротар франківців Остап Вульчин. На перерву команди пішли з рахунком 0:0, інформує Галка.

В другому таймі картина гри була схожою, однак на 71 хвилині несподівано для господарів забив Барчук. Нападник прикарпатців з-за меж карного майданчика сильно пробив і з цим ударом не зміг впоратися воротар дніпрян. Майже одразу суддя матчу поставив сумнівний пенальті у ворота “Прикарпаття”. І за рахунку 1 : 1 головний арбітр матчу додав 6 додаткових хвилин. Здивування 11-метровому, та такій кількості додаткового часу висловив навіть коментатор матчу під час відеотрансляції гри. На п’ятій доданій хвилині СК “Дніпро-1” таки зумів вирвати перемогу. 2: 1 “Прикарпаття” повертається додому з поразкою.