Іванофранківцям, які не захотіли хоспісу у своєму будинку, пояснили, що насправді тут планують відкрити

By Турій Роман 6 Гру, 2015 19:32

Іванофранківцям, які не захотіли хоспісу у своєму будинку, пояснили, що насправді тут планують відкрити

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Завідувач виїзним і консультативним вiддiленням івано-франківського хоспісу Людмила-Оксана Адндрiїшин роз’яснила мешканцям будинку № 19-б по вулицi Новiй, що планують відкрити на першому поверсі багатоквартирної будівлі.

Тут не будуть лежати важкохворі, не зберігатимуть наркотичні лікувальні засоби, не їздитиме швидка допомога.

“Галка” наводить текст звернення без змін:

Враховуючи те, що хтось дуже вправно манiпулює Вашою думкою i постiйно підтримує неправдиву спотворену провокуючу iнформацiю (можливо свiдомо i не без власної користi) повторно вiдповiдально пояснюємо:

1. Рiшенням 47-i ceciї міської ради шостого демократичного скликання № 1497-47 вiд 21.08.2014 року тут заплановано розмiстити виїзну/консультативну службу центру палiативноi допомоги (службовi кабінети персоналу лiкарiв, медичних сестер, соцiальних працiвникiв), якi надають допомоry важко хворим дорослим i дiтям у них вдома – це називається офіційно «домашнiй стаціонар», і здiйснюють консультацii в різних медичних закладах вciєї областi, та конференц-зал – навчальна кімната для слухачiв (лiкарiв i медичних сестер), якi вчаться з питань палiативної допомоги, а також матерiальна кімната для зберiгання предметiв догляду, якi надаються в тимчасове користування в домашнiх умовах (ходунки, крiсла, проти пролежневi засоби тощо).
В цьому примiщеннi не буде i нiколи не планувалося ліжок стацiонару для розмiщення i перебування хворих !!!

2. В даному примiщеннi не буде i нiколи не планувалося розмiщення сильних анальгетиків, які вмiщують наркотичнi речовини, тому що їхнє зберiгання пов’язане з додатковою охороною, спеціальним пристосуванням приміщення та лiцензiею. У нас це передбачено в головному корпусi – в стаціонарі хоспiсу.

3. Центр паліативної допомоги не користусться машинами «швидкої допомоги», а виїзне/консультативне вiддiлення має для користування лише одну легкову автомашину, отже «швидкi їздити не будуть»!

4. Отже, зважаючи на вище сказане, жодної медичної, епiдемiчної, соцiальної чи буль-якої iншої загрози i небезпеки не несе розмiщення офiсу виїзного/консультативного вiддiлення в нежитловому примiщеннi будинку 19-б по вул. Новій

5. Жодної протизаконної дii у випадку договору оренди нежитлового приміщення у Вашому будинку нi з нашої сторони, ані зі сторони депутатiв мicької ради i її виконавчого комітету не зроблено!

Вбачаючи те, що папа Франциск проголосив 2016 piк надзвичайним роком Божого милосердя, коли кожен iз нас у свiй спосіб вiдчитує Боже милосердя i Його любов, ми вiримо, що Ваше розумiння і толерантність допоможе нам yciм разом гiдно вийти iз цiєї неприємної ситуації i кожному з нас робити дальшi кроки до загальнолюдського милосердя.

З повагою i побажаннями доброго здоров’я
Зав.виїзним/консультативним вiддiленням Людмила-Оксана Адндрiїшин
Капелан хоспiсу о. Ярослав Рохман

Як відомо, громада будинку категорично відкидає можливість облаштування у своєму домі хоспісу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Блогер Ель Вікенс та героїні її зворушливих фото...
У зимовий період організму потрібно отримувати більше енергії...
Малюк з’явився на світ на борту літака, що...
В Західній Африці кількість загиблих від лихоманки Ебола...

Loading...
By Турій Роман 6 Гру, 2015 19:32


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +