Іванофранківці завоювали 14 призових місць на змаганнях ветеранів з плавання

Автор: Людмила Баран

23 Feb, 2015 22:05

В Івано-Франківському коледжі фізичного виховання відбувся відкритий чемпіонат області “Кубок Прикарпаття” серед ветеранів в категорії “Мастерс”. У змаганнях взяли участь понад сто учасників віком від 25 до 76 років, які приїхали з Києва, Львова, Одеси, Черкас, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Рівного, Калуша,а також франківці.

На чемпіонат були запрошені найсильніші плавці з вищезгаданих регіонів, які в минулому стали переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань, передає прес-служба ОДА.

Команда Прикарпаття була представлена призерами чемпіонатів України майстрами спорту Романом Лесівим, Галиною Симоненко, Євгеном Ракаєвим, Віталієм Струтинським, Надією Столярчук, Катериною Долаврук, Віктором Майструком, Вячеславом Дроздовим. ЇЇ очолив начальник управління молоді і спорту ОДА, кандидат у майстри спорту в минулому також призер всеукраїнських змагань Ростислав Микитюк.

Слід зазначити, що іванофранківці завоювали 14 призових місць. Свій внесок у скарбничку прикарпатських спортсменів зробив і Ростислав Микитюк, посівши третє місце на дистанції 50 метрів брасом.