Іванофранківці привезуть два золота з Чемпіонату Європи в Азербайджані

Автор: Єва Жасминова

04 Dec, 2014 22:16

В Баку (Азербайджан) завершився чемпіонат Європи з фрі-файту серед дорослих та юніорів в розділі «real-fight», участь в якому взяли 256 спортсменів із 18 країн.

Українські спортсмени завоювали на змаганнях три золоті та дві срібні медалі. Двоє з переможців – іванофранківці Тарас Грицьків та Олег Колотило, повідомляє Спортивний комітет України.

Чемпіонами Європи у вагових категоріях -57 кг та -84 кг стали, відповідно, Тарас Грицьків та Олег Колотило з Івано-Франківська. Ще одне золото, у ваговій категорії -79 кг, виборов представник Сумщини Олег Глянцев.

Срібну медаль на ЧЄ здобув спорсмен із Полтавської області Богдан Головатий, вагова категорія -63 кг.

В змаганнях юніорів на другу сходинку п’єдесталу зійшов киянин Юрій Комар, він виступав у ваговій категорії -69 кг.

Таким чином, наша збірна посіла 3 загальнокомандне місце на турнірі. На першій ходинці збірна Грузії, на другій – Росії.