Іванофранківці навчились, як за місяць заощадити ціле озеро води

By Людмила Баран 31 Сер, 2014 22:48

Іванофранківці навчились, як за місяць заощадити ціле озеро води

Схожі публікації

Loading...

Івано-Франківськ – перше місто в Україні, що бере участь в програмі “Стале домогосподарство”. Мешканці, які приєдуються до цієї ініціативи вчаться економити ресурси та вести екологічний стиль життя.

Впродовж трьох місяців 80 франківців у побуті застосовували поради програми“Стале домогосподарство”. Вони навчалися заощаджувати електрику, воду, сортувати сміття. Вміння берегти сімейний бюджет та економити ресурси особливо актуальні за теперішньої ситуації в Україні. 28 серпня учасники екокоманд зібралися, щоб підвести підсумки, поділитися досвідом та відзначити свої досягнення за святковим фуршетом з екологічно чистих продуктів. 

“За час цього проекту щотижня 31 тисяча літрів води не виливалася у каналізацію. Так ціле озеро можна зекономити. Не було викинуто 167 кілограмів сміття. Можна порахувати, яка це площа, якщо тонна сміття займає 5 квадратних метрів. За тиждень було заощаджено 600 кіловат електроенергії, якою можна забезпечити приблизно 16 сімей. Ми даємо такий економічний ефект, який не зробить жодна економічна реформа”, – підсумував координатор проекту “Освіта для сталого розвитку” Ігор Сущенко.

зустріч з учасниками програми стале домогосподарство3

Програма “Стале домогосподарство”, яка фінансується шведським урядом,  триває у 22-ох країнах. В Україні для неї обрали Івано-Франківськ. Організаторам   здалося, що це місто є найбільш проєвропейським і сприйнятливим до нових знань. Звідси цей досвід зможе поширюватися в інші міста.

“Люди багато говорять про зміну довкілля, але нарешті починають діяти, аби цьому зарадити. Учасники екокоманд в Івано-Франківську є першопрохідцями у цій справі”, – зазначила Йоганна Вонг, представниця організації “Глобальний план змін”.

зустріч з учасниками програми стале домогосподарство2
Схожі новини:

8 гривень 28 копійок з 1 липня платитимуть...
У Львівській області сталася аварія на газопроводі діаметром...
Значне подорожчання продуктів та необхідність економити призведуть до...
Кабінет міністрів України скасував вимогу щодо отримання висновків...

Loading...
By Людмила Баран 31 Сер, 2014 22:48


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +