Івано-франківські регбісти допомогли українцям перемогти сербів на чемпіонаті Європи

By Турій Роман 29 Бер, 2015 10:44

Схожі публікації

Loading...

У суботу в Тулузі ( Франція) у дивізіоні В1 стартували ігри чемпіонату Європи з регбі серед юніорів ( вік гравців до 18 років).

У турнірі, який проходить за змішаною системою розіграшу, беруть участь вісім команд, серед яких і збірна України.
До складу нашої збірної входять два вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №2, які зараз виступають за команду «Роланд» – нападаючі Назар Семйон і Валентин Коваль.
Українці стартували у чвертьфінальній грі проти збірної Сербії. Великої проблеми нашій збірній балканці не створили: вже на третій хвилині українці відкрили рахунок із штрафного (3:0) і поступово, утримуючи ігрову перевагу, нарощували перевагу і у рахунку, здійснивши при цьому чотири «спроби». Підсумковий рахунок 28:3 на користь збірної України дозволив їй пробитись у четвірку кращих і продовжити боротьбу за медалі.
У півфінальному поєдинку 1 квітня збірна України зустрінеться з чеськими регбістами.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!