Іванофранківець став чемпіоном світу з фітнесу (ФОТО)

By Турій Роман 20 Жов, 2014 11:17

Схожі публікації

Loading...

Чемпіон світу та Європи з фітнесу та бодібілдингу з Івано-Франківська – Федір Хашалов виборов золоту нагороду на світовій першості. Вона завершилася в канадському місті Монреаль. Федору знову не виявилося рівних у чоловічій категорії «Фітнес».

Окрім того Хашалов здобув «срібну» нагороду у змаганнях з парного бодібілдингу, виступаючи разом із Інною Трофіменковою. Як розповів «Галицькому кореспонденту» новоспечений чемпіон, саме завдяки другому місцю у парних змаганнях збірна України здобула у Канаді перше загальнокомандне місце, що є неабияким успіхом наших спортсменів. Чемпіон повернеться до рідного Івано-Франківська найближчої середи, 22 жовтня.

Федір Хашалов поповнив свою і без того вражаючу колекцію з дев’яти нагород. Зокрема він тричі виборював звання чемпіона України (2012-2014), а також двічі ставав призером чемпіонатів світу та тричі виборював континентальне «золото». Тепер у колекції нашого земляка є й найвища нагорода світової першості.