Івано-франківські лікарі простажувалися у Румунії (ФОТО)

By Людмила Баран 5 Сер, 2015 16:30

Івано-франківські лікарі простажувалися у Румунії (ФОТО)

Схожі публікації

Загрузка...

Лікарі міської поліклініки №3 стажувалися у Румунії. Медики відвідали клініки сімейних лікарів, обласну лікарню ургентної допомоги міста Бая-Маре та реабілітаційний центр. 

Метою поїздки було вивчення досвіду реформування медичної допомоги, ознайомлення з організацією первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини та стажування на робочих місцях, пише прес-служба міськвиконкому.

Поїздка відбулася на виконання Меморандуму про співпрацю з Асоціацією сімейних лікарів повіту Бая-Маре, проходили стажування.

На сьогоднішній день медицина Румунії, при підтримці Європейського Союзу, перебуває на дуже високому рівні. Сімейна медицина в Румунії представлена приватними медичними клініками, проте стаціонари – державні медичні установи.

Лікувальна робота здійснюється на засадах медичного страхування, яке є провідною ланкою системи охорони здоров’я.

Практично кожен житель Румунії має страховий медичний поліс міжнародного взірця, умови якого спонукають чітко дотримуватись рекомендацій сімейного лікаря, при порушенні яких пацієнт повністю буде оплачувати медичні послуги. Також кожен житель цієї країни має електронну медичну карту, яка захищена індивідуальним кодом.

Доктор Георге Ласку, віце-президент Національної спілки сімейної медицини Румунії детально розповів та продемонстрував роботу з електронною медичною карткою, яка дає можливість позбутись паперових носіїв інформації, суттєво удосконалює діагностичний та лікувальний процес, підвищує якість ведення медичної документації, автоматизує роботу та відкриває нові можливості оперативного аналізу усієї інформації.

Електронна медична картка є єдиним інформаційним ресурсом, що дозволяє оперувати особистими даними пацієнтів, обмінюватися такими даними з іншими медичними установами для складання, обліку та зберігання медичної інформації, а також передавати в електронному вигляді для консультацій зі спеціалістами провідних світових клінік.

Для уникнення фальсифікації даних існує система контролю: страхові компанії, органи контролю над наданням медичної допомоги, правоохоронні органи тощо.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Власник кішки Кафи, що заробляє на життя фотографією, виклав...
Американська r’n’b-діва Бейонсе купила туфлі з діамантами за...
Тайсон – песик, в якого неможливо не закохатися....
Фотомодель Тесс Холідей вагою 155 кілограмів опублікувала в...

Loading...
By Людмила Баран 5 Сер, 2015 16:30


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +