Івано-Франківськгаз 2015 року половину інвестицій витратить на ремонт свого обладнання

By Людмила Баран 21 Січ, 2015 18:44

Івано-Франківськгаз 2015 року половину інвестицій витратить на ремонт свого обладнання

Схожі публікації

Loading...

ПАТ «Івано-Франківськгаз» проведе реконструкцією газопроводів, капітальний ремонт обладнання, енергоощадні заходи тощо. На це планують витратити 56% цьогорічних інвестицій.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг розглянула і схвалила для ПАТ «Івано-Франківськгаз» інвестиційну програму на 2015 рік. Загальний бюджет інвестпрограми становить 26,86 мільйони гривень, повідомляє прес-служба компанії.

Відповідно до нової програми, основна частина коштів, а це 56% від затвердженої суми, буде спрямована на реконструкцію та заміну газопроводів, капітальний ремонт обладнання на газорозподільчих та шафових розподільчих пунктах, встановлення систем телеметрії тощо.

Задля зниження втрат природного газу товариство планує встановити 3255 побутових лічильників газу населенню, згідно з вимогами Закону України “Про комерційний облік газу”. Понад 2 мільйони гривень або 8 % інвестицій ПАТ «Івано-Франківськгаз» має намір спрямувати на удосконалення обліку природного газу.

Протягом року заплановано капітально відремонтувати 21 газорозподільний пункт, 17 станцій катодного захисту, реконструювати 0,18 км газових мереж, а також замінити обладнання на 62 ШГРП.

Для подальшого розвитку дистанційного контролю за газопостачанням передбачено встановити 4 комплекти телеметричного обладнання вартістю в 0,22 мільйони гривень. На придбання приладів для діагностики стану систем газопостачання заплановано витратити 586,4 тисячі гривень.

«Реалізація інвестиційної програми дозволяє в повному обсязі виконувати взяті на себе зобов’язання перед споживачами: забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання, зокрема підвищення енергоефективності газотранспортної системи, – пояснює заступник голови правління-головний інженер ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський. – Впровадження новітніх технологій та реконструкція газових мереж дозволить уникнути перебоїв у газопостачанні області та підвищить якість наших послуг».

Інвестиційна програма ПАТ «Івано-Франківськгаз» ухвалена Постановами НКРЕКП від 25.12.2014 року №971 та №1008. Основні джерела фінансування інвестпрограми – це 19,06 мільйонів гривень амортизаційних відрахувань та 2,735 мільйонів гривень прибутку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Відтепер повідомлення та декларацію про початок виконання підготовчих...
За підсумками квітня 2014 року на розрахункові рахунки...
Головний редактор відомого видання WALL STREET JOURNAL Джерард Бейкер...
“Укренерго” не планує відключати споживачам електроенергію в різдвяний...

Loading...
By Людмила Баран 21 Січ, 2015 18:44


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +