Івано-франківська лікарня отримала допомогу від японської компанії

By Людмила Баран 2 Жов, 2014 13:34

Схожі публікації

Loading...

Матеріали для лікування пацієнтів з інфарктом міокарду отримала Центральна міська клінічна лікарня. Допомога поступила в рамках акції, проведеної міжнародним благодійним фондом „Віртус” спільно з японською компанією „Terumo Corporation”.

За словами офіційного представника фірми „Terumo Corporation” Вікторії Сніжинської, рішення передати набори для стентування саме лікарні Івано-Франківська є не випадковим. Адже за неповні три роки роботи відділення тут показали непогані результати, передає прес-служба МВК.

Про це свідчать дані Всеукраїнського реєстру черезшкірних коронарних втручань. Так, відділення малоінвазивної діагностики і лікування ЦМКЛ займає 6-місце за кількістю коронарографій, 7 – за кількістю стентувань коронарних артерій і 3 – за кількістю ургентних стентувань (тобто у пацієнтів з гострим коронарним синдромом).

 У 2014 році колектив відділення відзначений Дипломом Асоціації інтервенційних кардіологів України „За активну участь у розвитку та впровадженні перкутанних технологій в лікуванні пацієнтів з ішемічною хворобою серця в Україні та особливий внесок в організацію системи реперфузійної терапії пацієнтів з гострим коронарним синдромом і стійкою елевацією сегмента ST (STEMI)”.

„Те, що відділення Івано-Франківської ЦМКЛ визнали одним з кращих в Україні, є для нас дуже важливим. Це визнання роботи і заввідділенням Лілії Сорохтей, яка не лише проводить складні операції, але й підготувала за кілька років чотирьох молодих спеціалістів”, – каже головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

40 наборів для стентування, до яких входять коронарні стенти, коронарні балонні катетери, тощо дають можливість врятувати 40 людських життів. Адже застосовуються для лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарду.

„Стентування коронарних судин під час гострого інфаркту міокарду – процедура, яка рятує життя. І це визнано експертами в цілому світі. При стентуванні судина залишається відкритою, серце отримує достатньо кисню і поживних речовин. Усі пацієнти, які поступають у лікарню з гострим інфарктом, отримують допомогу безкоштовно. Проте розхідні матеріали є дороговартісними. Минулого року ми працювали за рахунок державного бюджету, проте через події у державі не відбулася державна закупівля матеріалів. Для порятунку людей ми використовуємо стенти, закуплені за кошти міського бюджету і надана допомога є для нас дуже важливою”, – наголошує Лілія Сорохтей.

Лише за 8 місяців цього року у Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська було проведено 156 стентувань пацієнтам з гострим коронарним синдромом, для порівняння: у 2013 році – 194.
Схожі новини:

Україна за рік опустилася на 16 позицій у...
Нове керівництво ПАТ “Укрпошта” працює над залученням у...
До програми “Доступні ліки” у 2018 році включать...
Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» вперше запровадило нормативні...

By Людмила Баран 2 Жов, 2014 13:34


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +