Івано-Франківськ з робочим візитом відвідав Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус

By Турій Роман 2 Гру, 2014 07:59

Схожі публікації

Загрузка...

Керівник відомства провів нараду з працівниками територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області, на якій розглянуто результати роботи  податківців і митників регіону та окреслено напрямки діяльності в майбутньому. Крім того, Ігор Білоус обговорив з учасниками зустрічі питання реформування податкової системи України, проінформував про перші кроки, спрямовані на досягнення європейського рівня оподаткування.

За словами посадовця, прикарпатські бізнесмени в більшості є дисциплінованими платниками податків, усвідомлюючи, що їх платежі до бюджетів усіх рівнів є важливими для своєчасних соціальних виплат населенню та запорукою економічної безпеки держави. При цьому керівництво відомства добре розуміє проблеми, з якими стикається бізнес за нинішньої економічної ситуації.

«Економіка скорочується, падає споживання, розрегульовано фінансову систему, підприємствам бракує обігових коштів, – зазначив Ігор Білоус. – За таких умов бізнес піде в тінь, або взагалі припинить свою діяльність».

Голова ДФС України повідомив, що на сьогодні триває робота  по реформуванню податкової системи, вже підготовлено та внесено на розгляд Верховної Ради України ряд законопроектів, які дозволять змінити ситуацію.

«Можу впевнено сказати: ми готові до реформ. Підготовлено законопроекти, які передбачають спрощення податкової системи, зменшення податкового навантаження, створення сприятливих умов для ведення бізнесу та виведення економіки з тіні, – зазначив керівник фіскальної служби. – Думаю, протягом двох – трьох місяців ми побачимо перші позитивні результати від проведеної роботи». 

Крім того, Ігор Білоус наголосив на важливості налагодження конструктивного діалогу з громадськими організаціями, бізнес-асоціаціями, незалежними експертами та громадянами з активною позицією, адже їх думка є важливою в процесі здійснення реформ.

«На сьогодні тривають зустрічі й консультації з представниками бізнес – середовища, з експертами, вивчаються найбільш критичні зауваження бізнесу до запропонованої реформи податкової системи, – зазначив він. – Переконаний, що лише спільними зусиллями влади та бізнесу ми зможемо досягнути позитивних результатів».

Начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик відзначила конструктивну співпрацю, яка налагоджена з представниками громадськості та бізнесу Прикарпаття.

«Ми проводимо зустрічі з громадськістю, обговорюємо проблемні питання, які виникають в процесі ведення бізнесу, та намагаємось спільно їх вирішувати. Обговорено Концепцію реформування податкової системи з врахуванням останніх ініціатив ДФС України та напрацьовано близько сорока пропозицій щодо удосконалення податкового законодавства та податкової системи в цілому», – зазначила вона.

За словами очільника обласної фіскальної служби, представники громадськості та бізнесу не лише беруть участь в процесі підготовки пропозицій щодо зміни діючого законодавства, а й активно допомагають в питаннях реформування фіскальних органів Івано-Франківщини, здійснюють громадський контроль за їх діяльністю. Все це, переконана Ірина Столярик, сприятиме ефективній роботі працівників відомства в напрямку наповнення бюджету, виключаючи необґрунтоване втручання в діяльність  суб’єктів господарювання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

У Маріуполі українські бійці АТО беруть уасть у...
Фракція “Батьківщина” вимагає щоб з нею погоджували спільну позицію...
Народні умільці активно публікують меми та фотожаби за...
Сьогодні, 25 червня, відбулося представлення нового очільника обласного...

By Турій Роман 2 Гру, 2014 07:59


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +