Івано-Франківськ є взірцем виконання «бездимного» закону

By Людмила Баран 18 Бер, 2016 08:16

Івано-Франківськ є взірцем виконання «бездимного» закону

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

За результатами громадських моніторингів, проведених до другої та третьої річниць дії закону про заборону куріння у ресторанах (16 грудня 2014 та 2015 рр.), серед закладів Івано-Франківська не було виявлено жодних порушень.

У той же час серед усіх закладів України 16% порушують цей закон. Відповідно до моніторингу, попереднього року цей показник дорівнював 11%, повідомляє  Центр контролю над тютюном.

Щоб зупинити таку негативну тенденцію та зберегти позитивний результат Івано-Франківських закладів, потрібні активні дії з боку споживачів.

Деяке погіршення виконання антитютюнового законодавства пов’язане в першу чергу із тривалим мораторієм на перевірки бізнесу, який діяв з серпня 2014 року по 1 липня 2015 року. Наразі Державна інспекція із питань захисту прав споживачів відновила свою роботу і знаходиться на стадії реформування.

Головною особливістю роботи інспекції на даний момент є залежність від активності громадян, адже у зв’язку із реформою контролюючих органів, у даний час більшість перевірок здійснюються лише за зверненнями громадян.

Також, відповідно до затвердженої структури нової служби, створюється окремий департамент контролю над тютюном та рекламою, який буде контролювати дотримання антитютюнового законодавства.

«Це відлуння і сподівання громадськості, і це результат тієї активності громадських організацій, громадян і їхньої великої уваги до здоров’я свого і своїх дітей» – зазначив Олег Кобельков, начальник відділу управління захисту прав споживачів та реклами Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Людмила Баран 18 Бер, 2016 08:16


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +