Івано-Франківськ отримав інвестиційний паспорт

By Людмила Баран 21 Жов, 2015 12:51

Івано-Франківськ отримав інвестиційний паспорт

Схожі публікації

Loading...

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» визначило довгостроковий рейтинг інвестиційної привабливості міста за шкалою на рівні uaINV4. Це означає, що місто має високий рівень привабливості для здійснення інвестицій. Чутливість вкладень до інвестиційних ризиків є низькою.

Генеральний директор Марина Проценко 20 жовтня вручила Сертифікат та Інвестиційний паспорт міському голові Івано-Франківська Віктору Анушкевичусу, передає прес-служба міськвиконкому.

«Івано-Франківськ є одним з найбільш динамічних міст в регіоні. Місто постійно працює над підтриманням інвестиційно-привабливого іміджу, свідченням чого є зростання прямих іноземних інвестицій.  Надання інвестиційного паспорту інвесторам є одним із факторів інвестиційної відкритості та прозорості влади міста, буде сприяти активізації співпраці з інвесторами, оскільки є інструментом, що дозволяє неупереджено презентувати місто перед потенційними інвесторами», – сказала Марина Проценко.

У паспорті викладено інформацію щодо соціально-економічного розвитку міста, основні напрямки діяльності міської влади, особливості регулювання інвестиційної діяльності в місті, регулювання земельних відносин та відносин щодо надання у користування об’єктів комунальної власності, наведено перелік інвестиційних проектів та наявних вільних виробничих площ.

Для визначення рейтингу фахівці агентства аналізували складові, що відображають умови, в яких відбувається діяльність інвесторів, а саме інвестиційного потенціалу та інвестиційного ризику. Були охарактеризовані основні фактори, які визначають інвестиційну привабливість міста.

Інвестиційний паспорт м. Івано-Франківська було розроблено спільними зусиллями агентства та виконавчої влади міста з метою представлення потенційним вітчизняним та зарубіжним інвесторам, які розглядають можливість інвестування в економічну та соціальну сфери господарства міста. Документ підготовлено українською та англійською мовами, з ним можна буде ознайомитись на сайті агентства та виконавчого комітету міської ради.
Схожі новини:

Вартість нафти сорту Brent на торгах лондонської біржі...
Компанія “Оболонь” буде за контрактом виробляти свою продукцію...
У ВР зареєстровано проект Закону “Про внесення змін...
Мітингувальники, які вимагають люстрації голови Нацбанку, перекрили вулицю...

By Людмила Баран 21 Жов, 2015 12:51


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +