Івано-Франківськ отримав інвестиційний паспорт

By Людмила Баран 21 Жов, 2015 12:51

Івано-Франківськ отримав інвестиційний паспорт

Схожі публікації

Загрузка...

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» визначило довгостроковий рейтинг інвестиційної привабливості міста за шкалою на рівні uaINV4. Це означає, що місто має високий рівень привабливості для здійснення інвестицій. Чутливість вкладень до інвестиційних ризиків є низькою.

Генеральний директор Марина Проценко 20 жовтня вручила Сертифікат та Інвестиційний паспорт міському голові Івано-Франківська Віктору Анушкевичусу, передає прес-служба міськвиконкому.

«Івано-Франківськ є одним з найбільш динамічних міст в регіоні. Місто постійно працює над підтриманням інвестиційно-привабливого іміджу, свідченням чого є зростання прямих іноземних інвестицій.  Надання інвестиційного паспорту інвесторам є одним із факторів інвестиційної відкритості та прозорості влади міста, буде сприяти активізації співпраці з інвесторами, оскільки є інструментом, що дозволяє неупереджено презентувати місто перед потенційними інвесторами», – сказала Марина Проценко.

У паспорті викладено інформацію щодо соціально-економічного розвитку міста, основні напрямки діяльності міської влади, особливості регулювання інвестиційної діяльності в місті, регулювання земельних відносин та відносин щодо надання у користування об’єктів комунальної власності, наведено перелік інвестиційних проектів та наявних вільних виробничих площ.

Для визначення рейтингу фахівці агентства аналізували складові, що відображають умови, в яких відбувається діяльність інвесторів, а саме інвестиційного потенціалу та інвестиційного ризику. Були охарактеризовані основні фактори, які визначають інвестиційну привабливість міста.

Інвестиційний паспорт м. Івано-Франківська було розроблено спільними зусиллями агентства та виконавчої влади міста з метою представлення потенційним вітчизняним та зарубіжним інвесторам, які розглядають можливість інвестування в економічну та соціальну сфери господарства міста. Документ підготовлено українською та англійською мовами, з ним можна буде ознайомитись на сайті агентства та виконавчого комітету міської ради.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Готовність ЖКГ України до опалювального сезону 2017-2018 становить...
Якщо працедавець надає окремим працівникам нецільову благодійну (матеріальну)...
Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства радить не...
Сьогодні, 23 жовтня, Європейський Парламент підтримав плани з...

By Людмила Баран 21 Жов, 2015 12:51


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +