Івано-Франківськ отримав інвестиційний паспорт

By Людмила Баран 21 Жов, 2015 12:51

Івано-Франківськ отримав інвестиційний паспорт

Схожі публікації

Loading...

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» визначило довгостроковий рейтинг інвестиційної привабливості міста за шкалою на рівні uaINV4. Це означає, що місто має високий рівень привабливості для здійснення інвестицій. Чутливість вкладень до інвестиційних ризиків є низькою.

Генеральний директор Марина Проценко 20 жовтня вручила Сертифікат та Інвестиційний паспорт міському голові Івано-Франківська Віктору Анушкевичусу, передає прес-служба міськвиконкому.

«Івано-Франківськ є одним з найбільш динамічних міст в регіоні. Місто постійно працює над підтриманням інвестиційно-привабливого іміджу, свідченням чого є зростання прямих іноземних інвестицій.  Надання інвестиційного паспорту інвесторам є одним із факторів інвестиційної відкритості та прозорості влади міста, буде сприяти активізації співпраці з інвесторами, оскільки є інструментом, що дозволяє неупереджено презентувати місто перед потенційними інвесторами», – сказала Марина Проценко.

У паспорті викладено інформацію щодо соціально-економічного розвитку міста, основні напрямки діяльності міської влади, особливості регулювання інвестиційної діяльності в місті, регулювання земельних відносин та відносин щодо надання у користування об’єктів комунальної власності, наведено перелік інвестиційних проектів та наявних вільних виробничих площ.

Для визначення рейтингу фахівці агентства аналізували складові, що відображають умови, в яких відбувається діяльність інвесторів, а саме інвестиційного потенціалу та інвестиційного ризику. Були охарактеризовані основні фактори, які визначають інвестиційну привабливість міста.

Інвестиційний паспорт м. Івано-Франківська було розроблено спільними зусиллями агентства та виконавчої влади міста з метою представлення потенційним вітчизняним та зарубіжним інвесторам, які розглядають можливість інвестування в економічну та соціальну сфери господарства міста. Документ підготовлено українською та англійською мовами, з ним можна буде ознайомитись на сайті агентства та виконавчого комітету міської ради.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

На території трикотажної фабрики в м. Луганську російський...
Президент не планує продавати «5 канал». 
Прикарпатський бізнесмен Олег Бахматюк звинуватив Нацбанк у тому,...
Українцям заборонили вільно користуватися зарплатними картками, а також...

Loading...
By Людмила Баран 21 Жов, 2015 12:51


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +