Івано-Франківщина розвиватиме економіку та демократію з допомогою Канади

By Людмила Баран 18 Чер, 2015 10:52

Івано-Франківщина розвиватиме економіку та демократію з допомогою Канади

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Чотири міста Івано-Франківської області цьогоріч матимуть можливість розпочати співпрацю з канадським проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Вони отримають доступ до найсучасніших знань та ресурсів у сфері місцевого економічного розвитку.

Проект ПРОМІС* співпрацюватиме з 16 містами-партнерами з чотирьох областей України (Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської), та впроваджуватиметься у період 2015-2020 рр. Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Загальна мета Проекту ПРОМІС – це зміцнення муніципального сектору в Україні шляхом: підвищення спроможності міст-партнерів у сфері просування демократії та економічного розвитку на місцевому рівні; створення більш сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу і місцевого економічного розвитку; підтримки процесу децентралізації та інтегрованогопланування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Наразі відбувається конкурсний відбір міст, який завершиться 25 вересня. У конкурсі беруть участь 26 міст, які попередньо надіслали анкету для відбору.

Відбір міст здійснюватиметься у тому числі і шляхом відвідання місією представників Проекту ПРОМІС міст-кандидатів. Група канадських і українських експертів перебуватиме в області 18-19 червня, та проведе низку зустрічей у містах Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Болехів, Надвірна, Яремче, Коломия та Бурштин з представниками органів місцевого самоврядування, бізнес-спільноти і громадськості.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Телевізійна служба новин наводить інформацію про результати другого...
Особливий тимчасовий режим функціонування місцевого самоврядування на Донбасі...
Влада Зімбабве приступила до повної ліквідації національної валюти. З...
Міський голова Віктор Анушкевичу заявив, що прийняв рішення...

By Людмила Баран 18 Чер, 2015 10:52


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +