Івано-Франківщина налагоджує співпрацю з сусідніми областями у рамках програми розвитку від ЄС

By Людмила Баран 30 Лип, 2014 17:45

Схожі публікації

Loading...

Івано-Франківщина готується до Програми ЄС «Румунія-Україна – 2014-2020».

В облдержадміністрації відбулася нарада з представниками залучених до проекту областей, Закарпатської та Чернівецької, а також посадовці Технічного секретаріату Програми з Чернівців, повідомляє прес-служба ОДА.

«Ми зібралися з нашими найближчими сусідами, щоб сформувати ключові орієнтири та цільові проекти, на реалізацію яких ми б мали спрямувати основні зусилля, щоб належним чином забезпечити відповідне фінансування та повне їх виконання, – зазначив Любомир Слободян. – Для нас дуже важливим є ув’язка цих проектів, а саме співпраця на міжрегіональному рівні. Ми вже на шляху до вступу в ЄС, тому, перш за все, треба максимально налагодити співпрацю між сусідніми областями та визначити пріоритетні завдання для розвитку Західного регіону».

“До 15 серпня кожна область, яка залучена до програми «Україна-Румунія», має подати Міністерству економіки пропозиції щодо розвитку інфраструктурних проектів, які можна включити до Програми. В рамках цієї ініціативи передбачається, що кожна область може отримати фінансування на виконання одного або двох проектів, які будуть відповідати стратегічним напрямкам самої програми», – розповіла директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА Наталія Гасюк. А також зазначила, що після консультацій з представниками Програми, вони отримали певні рекомендації . Зокрема, щоб проекти, які розробляються в областях, знаходилися в одному руслі. Тобто, це може бути розвиток автомобільних доріг, берегоукріплення або побудова очисних споруд, це вже не суттєво.

За результатами засідання прийнято рішення розробити спільні проекти в екологічній сфері, зокрема, в галузі очисних споруд басейну річки Прут та у сфері туризму спільно із Галицьким національним природним парком та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника. З метою координації роботи домовлено про створення робочої групи облдержадміністрації з розробки великих інфраструктурних проектів у рамках СОП 2014-2020 «Румунія-Україна».

З представниками Чернівецької облдержадміністрації домовлено про візит експертів Івано-Франківської області до Чернівецької, з метою обміну досвідом та напрацювання спільних пропозицій.
Схожі новини:

У поїзді, що їхав до Чернігова, молоді люди...
Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила запропоновану українською делегацією резолюцію...
Відкриття Гробу Господнього підтвердило всі припущення вчених. Це...
Лідер гурту “Машина времени” Андрій Макаревич записав нову...

Loading...
By Людмила Баран 30 Лип, 2014 17:45


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +