Ірина Столярик: На часі реформа податкової та митної систем

By Турій Роман 3 Чер, 2014 18:27

Схожі публікації

Загрузка...

Зважаючи на складні умови ведення бізнесу в економічній та політичній ситуації, що склалась в країні, податкова система потребує змін в напрямку спрощення податкових та митних процедур для платників податків.

Про це заявила в.о. начальника Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Ірина Столярик виступаючи перед учасниками Загальних зборів Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області.

За словами посадовця, вже на сьогодні Міністерством доходів і зборів України винесено на громадське обговорення ряд важливих питань для бізнесу. Насамперед – це ініційований Міністерством проект закону про податковий компроміс, який передбачає звільнення від відповідальності платників податків за заниження  податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість. Впровадження такої моделі компромісу між державою та платниками податків дозволить детінізувати економіку та збільшити надходження коштів до бюджету.

Також, Міністерство активно працює над розробкою нових підходів в адмініструванні податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств.

Потребують обговорення запропоновані зміни до Конституції України щодо децентралізації влади. Адже це важливий крок щодо нормалізації ситуації в країні. Децентралізація влади тягне за собою і більшу «бюджетну самостійність» регіонів, оскільки планується, окрім місцевих податків, залишати на регіональному рівні і частину загальнодержавних.

Також, Міністерство вперше має намір залучити громадськість до реформування митниці. Зокрема,  участь бізнес-спільноти у розробці стратегії реформування митних органів, концепції реформ, чіткого плану заходів, а також розробка практичних рекомендацій щодо удосконалення митної справи.

«Сподіваюсь разом ми зможемо напрацювати свої пропозиції щодо вдосконалення податкового та митного законодавства, тим самим сприяти подоланню кризових процесів, які існують в країні. У будь-якому випадку усі законодавчі зміни та пропозиції обговорюватимуться з громадськістю адже ваша думка є визначальною», – зазначила Ірина Столярик.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Українські банки у січні-жовтні поточного року зазнали збитків...
На балансі Служби знаходиться 4 110,5 км автомобільних...
У Міжнародному валютному фонді заявили, що умовою для...
У Нацбанку презентували пам’ятну монету Йосиф Сліпий, присвячену...

By Турій Роман 3 Чер, 2014 18:27


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +