Інформаційна війна депутата Ткачівського проти газети “Галичина” триває

By Турій Роман 4 Лис, 2014 14:01

Інформаційна війна депутата Ткачівського проти газети “Галичина” триває

Схожі публікації

Loading...

Редакція газети “Галичина” провела прес-конференцію, на якій головний редактор видання Петро Парипа закликав прикарпатські  ЗМІ ретельніше ставитися до інформації у висвітленні позиції депутата Ткачівського стосовно «Галичини».

Недавно деякі івано-франківські телестудії транслювали виступи  депутата обласної ради Ярослава Ткачівського з нападками на газету «Галичина». З цієї причини у редакції газети відбулася прес-конференція на тему підходів деяких місцевих мас-медій до висвітлення конфлікту між Ткачівським і «Галичиною». 

Петро Парипа  висловив жаль з того приводу, що недавні сюжети з участю Ткачівського на деяких місцевих телеканалах мають одну і ту ж хибу.

“Ярослав Ткачівський звів наклепи на газету «Галичина», а телевізійники це сумлінно відтворили без перевірки чи бодай збалансування інформації, не поцікавившись думкою й протилежної сторони конфлікту — редакції газети «Галичина», – зазначив головний редактор “Галичини”.

Зокрема на одному з місцевих телеканалів Ярослав Ткачівський стверджував, що газета «Галичина» «вже тривалий час цькує його та його родину в пресі та інших ЗМІ». На іншому – звинувачував «Галичину» в «рейдерському захопленні» газети «Тижневик Галичини», «незаконному захопленні її майна і коштів».

“Облрада і нині, як і 14 років тому, зовсім не збирається дарувати Ткачівським комунальне майно «Галичини», -зауважив П. Парипа. – А тому безглуздо говорити про якесь рейдерство газети та обласної ради”.

Петро Парипа наголосив, що він сподівається на об’єктивне висвітлення прикарпатськими ЗМІ війни депутата обласної ради, колишнього заступника головного редактора газети «Галичина», шеф-редактора газети «Тижневик Галичини» Я. Ткачівського проти «Галичини».

“За цими гучними звинуваченнями Ткачівського — суцільна неправда, стверджує головний редактор «Галичини». –  Ткачівський, особисто не вклавши у розвиток «Тижневика Галичини» жодної копійки, ще в червні 2000 р. націлився фактично приватизувати його майно з допомогою хитрої юридичної комбінації — нотаріальної передачі прав на засновництво газети «Тижневик Галичини» від газети «Галичина» (в особі її тодішнього головного редактора Б. Галюка) до редакції газети «Тижневик Галичини» (в особі її шеф-редактора Я. Ткачівського), потайки укладеної від колективу редакції. На початку 2001 р. це правонаступництво було скасовано новим керівництвом редакції з допомогою аналогічної угоди”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 4 Лис, 2014 14:01


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +