Громадські активісти з різних країн у Франківську міркували над баченням розвитку України

By Людмила Баран 23 Вер, 2015 14:53

Громадські активісти з різних країн у Франківську міркували над баченням розвитку України

Схожі публікації

Loading...

Вісімдесять громадських активістів з країн ЄС, України, Грузії, Росії та Молдови напрацювали візії того, як має розвиватися Україна. Співпраця відбувалася у рамках форуму «Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури», який влаштували в Івано-Франківську.

На прес-конференції 23 вересня організатори та учасники проекту розповіли про його роль.

«Найбільш цікаве у цій конференції – вирішення стереотипів стосовно переселенців в Україні. Це важливо, оскільки в Грузії були подібні проблеми, і ми можемо допомагати боротися зі стереотипами, які є в Україні», – зазначила Анна Буянова, учасниця форуму із Грузії.

За її словами, основні візії, які напрацьовували на «Юкрейн Леб» – це економічний розвиток, неформальна освіта в роботі з вимушеними переселенцями, культурний обмін для руйнування стереотипів.

Також на форумі громадські активісти вчилися налагоджувати канали співпраці з владою та бізнесом.

«У багатьох країнах ситуація типова: представники владних середовищ не слухають думки людей. «Юкрейн Леб» демонструє, що між кожним сектором має бути діалог, ми повинні слухати голос людей. Напрацювання «Юкрейн Леб» покажуть бізнесу, уряду та громадському сектору, що саме треба робити», – зауважила Анна Буянова.

Ще один учасник форуму Василь Кулечук, громадський активіст з Тернополя, зауважив, що на форумі було зроблено перший крок до всеукраїнської співпраці – знайомство з людьми з різних сфер. На його думку, не можна розраховувати лише на роботу громадських організацій, адже влада і народ на одному кораблі, а не на окремих човнах.

Форум «Юкрейн Леб» організований громадянською спілкою «МітОст» та її українським партнером організацією «Інша Освіта» за підтримки уряду Німеччини.

«Ми прагнемо заохотити молодих людей до активної діяльності. Щоб люди з громадських організації зустрічалися, ділилися думками, обмінювалися ідеями. Ми розговорюємо цілу країну і не дозволяємо стереотипам взяти верх над ситуацією», – сказав Рене Дешер, працівник МЗС Німеччини, який представляє відділ запобігання цивільних криз та стабілізацію і розбудови миру.
Схожі новини:

5-річна Магнолія Стріб із США дивує користувачів своїми...
Від затяжної хвороби на 86-му році життя помер...
Яскравий приклад дев’ятирічної Софії Шлінчак надихає: дівчинка потрапила...
Міністерство освіти і науки України вперше склало рейтинг...

By Людмила Баран 23 Вер, 2015 14:53


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +