Громадська організація просить не призначати керівником департаменту екології Ріяфета Гасимова

By Людмила Баран 22 Кві, 2015 13:11

Схожі публікації

Загрузка...

ГО “Поступовий гурт франківців” написала відкрите звернення міністру екології та природних ресурсів України Ігорю Шевченку та голові Івано-Франківської облдержадміністрації Олегу Гончаруку.

У зверненні пишуть, що громадськість міста Івано-Франківська та області обурена фактом можливого призначення Головою Департаменту екології та природних ресурсів Івано-Франківської області Гасимова Ріафета Садиг огли.

“На даний час щодо можливих порушень законодавства підприємцем Гасимовим Р. порушено два кримінальні провадження органами прокуратури за фактом незаконної, на думку громадськості міста забудови рекреаційної зони біля міського озера у місті Івано-Франківську. З цим підприємцем у 2008 році було укладено договір оренди земельної ділянки для будівництва спортивно-оздоровчого центру. Натомість з численними порушеннями екологічного, земельного, природоохоронного, містобудівного законодавства на даній ділянці підрядником зводиться група восьмиповерхових житлових будинків. Будинки зводяться у безпосередній близькості до міського озера”, – йдеться у зверненні.

Також пишуть, що Гасимов не є фаховим екологом за освітою і має дотичність до проблем екології виключно у галузі транспортування твердих побутових відходів.

“Неважко спрогнозувати, які негативні наслідки для довкілля області та міста спричинить таке призначення і яким «захисником» буде Гасимов Р. для екології обласного центру та області. Просимо Вас врахувати думку громадськості міста Івано-Франківська та області про недопущення призначення такої особи очільником департаменту екології та природних ресурсів Івано-Франківської області”, – додають у зверненні.

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Російські окупанти призупинили пропускні операції навпроти КПВВ “Чонгар”...
Виступ донецької викладачки та письменниці Олени Стяжкіної під...
Верховна Рада з двох спроб не змогла схвалила...
Лефортовський суд Москви продовжив арешт українському режисеру Олегу...

Loading...
By Людмила Баран 22 Кві, 2015 13:11


Загрузка...

 1. Вован Квітень 22, 15:49

  ГО «Поступовий гурт Франківців»

  Екологічна галузь області знаходиться у стані системної кризи. Головною причиною такої ситуації є відсутність адекватного державного управління галуззю. Останніми роками управління та департамент екології очолювали люди, які не мали відповідної освіти, досвіду роботи в охороні навколишнього природного середовища та високих моральних якостей. Основне їх кредо – це обслуговування тих політичних сил і груп, що привели їх на дану посаду, інтереси яких далекі від стратегічних інтересів держави і народу.
  Охорона навколишнього природного середовища – надзвичайно важлива, складна і специфічна галузь, яка завжди працювала стабільно над забезпеченням оптимального для людини стану довкілля та утримання його в межах допустимих відхилень і є невідємною умовою сталого економічного та соціального розвитку області.
  Звертаємося до Вас з проханням покласти нарешті край череді випадкових людей на посаді керівника департаменту екології та природних ресурсів, і залишити очільником департаменту професіонала-еколога зі спеціальною освітою, досвідом роботи в довкіллі, людину високої моралі і людських якостей, авторитетну серед екологів. Саме про такі підходи при вирішенні кадрових питань Президент України неодноразово говорив українському народові.

  Надвірнянці.

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +