“Говерла” здобула п’яту перемогу в сезоні

28 Гру, 2014 22:22

«Говерла» здобула перемогу в західноукраїнському дербі, вдруге в сезоні обігравши «Політехніку-Галичину» з рахунком 75-61.

«Галичина» відкрила рахунок, однак уже до середини дебютної чверті завдяки результативній серії Владислава Подоляна «ведмеді» повели +9, а за підсумками десятихвилинки збільшили розрив у рахунку до чотирнадцяти очок. У другому періоді, реалізувавши низку дальніх кидків  і скориставшись численними помилками суперника, господарі паркету зуміли скоротити відставання (37-42).

Більше того, після великої перерви «леви» нав’язали боротьбу «Говерлі», скоротивши відставання до мінімуму після чергового триочкового Олександра Доленка в середині третьої чверті (45-46). Проте це був останній сплеск активності від «Галичини», й надалі іванофранківці взяли гру під свій контроль. Заключний ігровий відрізок команди розпочали за дванадцятиочкової переваги гостей, які довели матч до закономірної перемоги.

Відзначившись 18 очками, Сергій Афьоров став найрезультативнішим гравцем у складі «Говерли». По 15 очок здобули Владислав Подолян й Ігор Бояркін, який, крім того, 7 разів асистував партнерам. 12 очок і 7 підбирань в активі Анатолія Челована.

Після сімнадцяти матчів у активі іванофранківців – 5 перемог, вони посідають третє місце з кінця турнірної таблиці.