“Говерла” завершила перше коло поразкою

24 Nov, 2014 13:32

Баскетболісти “Говерли” поразкою завершили перше коло Чемпіонату України, поступившись вдома “Дніпро-Азоту” з рахунком 73:81.

Використовуючи перевагу в боротьбі під щитами, «Говерла» активно розпочала матч, проте нестримний Юджин Харріс, котрий до великої перерви реалізував 5/8 дальніх кидків і здобув 17 очок, разом із партнерами забезпечив дніпродзержинській команді успіх у першій половині (41-36). Господарів не врятувала навіть виграна боротьба за підбирання, в ході якої лише на чужому щиті вони зібрали 9 відскоків.

І хоча після великої перерви далекобійна артилерія гостей не була такою продуктивною, як раніше, гандикапу, здобутого в першій половині «АЗОТу», цілком вистачило для того, щоб реабілітуватися за поразку у Львові та здобути другу перемогу в сезоні.
Найрезультативнішим гравцем у складі «Говерли» став Меккі Макнайт, на рахунку якого 22 очка. 11 очок і 8 підбирань в активі Анатолія Челована. По 10 очок команді принесли Сергій Алфьоров і Дмитро Липовцев.