“Говерла” зачепилася за вихід з чвертьфінальної серії

25 Лют, 2016 09:46

“Говерла” зрівняла рахунок у серії з “Кременем” (1-1), вигравши в напруженій боротьбі другий матч із рахунком 59-56. Третій і вирішальний поєдинок протистояння відбудеться 26 лютого у Кременчуці.

“Говерла” вирвала перемогу багато в чому завдяки чудовій грі передньої лінії. Віктор Люльдюрай оформив дабл-дабл (19 очок + 12 підбирань). На рахунку Романа Гуменюка 17 очок і 9 зібраних відскоків (7 на чужому щиті), хоча й втрат український центровий зазнав чимало.

У першій половині “Говерла”, яка знову грала без свого лідера Джейона Джеймса (був відсутній і травмований бігмен “Кременя” Олександр Тіщенко) зі стартових хвилин змушена була наздоганяти суперника. Господарі паркету переважали “Кремінь” під кільцем, де панували Віктор Люльдюрай із Романом Гуменюком, однак зупинити снайперів гостей на чолі з Максимом Балашовим не зуміли. В підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 34-39 на користь кременчуцької команди.

На початку третього періоду суперники обмінялися міні-ривками. Спершу два поспіль дальні влучання Максима Балашова збільшили перевагу “Кременя” до дев’яти пунктів, а невдовзі Ярослав Кадигроб завершив серію з трьох вдалих атак “Говерли” (40-45). До кінця чверті “ведмеді” зусиллями Андрія Калашнікова й Віктора Люльдюрая ліквідували відставання та вийшли вперед, повівши +3. Але гості дуже швидко відігралися.

Надалі вболівальники стали свідками справжніх “гойдалок”, в ході яких “зона” “Говерли” стала справжнім міцним горішком для “Кременя”. Багато в чому завдяки цьому, а також помилкам суперника, підопічні Павла Піскарьова вистояли та здобули перемогу. Андрій Калашніков допоміг Люльдюраю та Гуменюку 11 очками, 8 передачами та 6 підбираннями.

Чемпіонат Суперліги. 1/4 фіналу

“Говерла” (Івано-Франківськ) – “Кремінь” (Кременчук) 59-56 (17-20, 17-19, 18-10, 7-7)

Рахунок у серії: 1:1