«Говерла» вирвала перемогу у надважкому матчі

19 Бер, 2015 21:28

«Говерла» вирвала перемогу з рахунком 85-84 в другому овертаймі цікавого та напруженого матчу з «Києвом».

Після того, як гості потужно провели стартову чверть, повівши в рахунку 20-11, «Говерла» вирівняла гру. Цьому сприяла перевага «ведмедів» у боротьбі під щитами, а також чудовий ігровий відрізок у виконанні «бігмена» івано-франківців Анатолія Челована. До великої перерви форвард здобув 12 очок, однак «Києву», навіть незважаючи на відсутність Максима Сандула, вдалося зберегти лідерство (41-33).

Ліквідувати розрив у рахунку «Говерлі» вдалося ще до середини третьої десятихвилинки, однак впродовж четвертої чверті жодна з команд не зуміла відірватися від суперника. Івано-франківці та кияни по черзі виходили вперед, однак в основний час переможця так і не виявили.

Нічого не змінилося й за підсумками першого овертайму. Олександр Шостуха, котрий не використав свій шанс наприкінці основного часу, цього разу холоднокровно реалізував два штрафні та продовжив гру ще на одну додаткову п’ятихвилинку. Залишившись без В’ячеслава Боброва¸ котрий отримав п’ятий фол, «Київ» урешті-решт мінімально поступився господарям паркету.

Найкращим гравцем у складі «Говерли» став Олександр Шостуха, котрий до 22 очок додав 6 підбирань і 5 передач. Таку ж кількість очок здобув Анатолій Челован, який також зібрав 5 відскоків. Дмитро Липовцев відзначився 9 очками та 6 передачами.