«Говерла» вирвала домашню перемогу в «Дніпра»

By Турій Роман 21 Лис, 2014 23:40

Схожі публікації

Loading...

«Говерла» в напруженій боротьбі здолала «Дніпро», вирвавши перемогу в одного з лідерів першості з рахунком 69-67. Переможним став баззер-бітер захисника іванофранківців Меккі Макнайта.

Захисник «Говерли» Меккі Макнайт виявився головним героєм зустрічі, відзначившись не лише 19 здобутими очками та 9 передачами, а й кидком, що приніс перемогу його команді.

Стартовий спурт забезпечив «Говерлі», в складі якої матч активно розпочав Анатолій Челован, переконливу перевагу 18-7 за підсумками першої чверті. Проте протягом наступних десяти хвилин дніпряни, які мали незначну перевагу в трисекундній, майже відіграли відставання та скоротили розрив у рахунку до трьох очок.

Другу половину, яка мала стати вирішальною, команди розпочали за рахунку 34-31 на користь іванофранківців. Утім, уже за підсумками третього періоду вперед, хоч і з мінімальною перевагою, вирвався «Дніпро». Тож доля матчу вирішувалася протягом заключної чверті, в якій команди влаштували справжні «гойдалки». На останніх секундах захисник гостей Олександр Мішула був близьким до того, щоб принести перемогу своїй команді, однак забив 2 з 4 штрафних і лише зрівняв рахунок. Натомість Меккі Макнайт був безжальним.

Рікардо Глен став ще одним творцем успіху «Говерли», відзначившись 11 очками та 9 підбираннями. 11 очок і 5 передач на рахунку Сергія Алфьорова.