“Говерла” вдома безальтернативно поступилася лідеру Суперліги

By Турій Роман 26 Лют, 2015 22:46

Схожі публікації

Loading...

Івано-франківська «Говерла» із рахунком 57-79 поступилася лідеру чемпіонату «Хіміку», що, таким чином, збільшив кількість своїх перемог у нинішньому сезоні до двадцяти п’яти поспіль.

Центровий Роман Гуменюк, котрий розпочинав нинішній сезон у чемпіонаті Тунісу, повернувся в Суперлігу. У сезоні 2013-2014 рр. п’ятий номер уже захищав кольори «Говерли», а крім того встиг пограти за «Пульсар», «Київ», «ОДЕСУ» та «Миколаїв». У звітній грі дебютант відзначився 12 очками, 8 підбираннями та 3 блок-шотами, ставши одним із найкращих у складі івано-франківської команди, незважаючи на невисоку реалізацію кидків із гри (2/6) та штрафних (8/16).

На початку матчу оновлений склад іванофранківців не зміг нічого протиставити потужній южненській команді, яка, вигравши дебютну чверть із рахунком 22-4, продовжувала тиснути на суперника. Другий період завдяки активності Анатолія Челована, котрий здобув 8 очок за десять хвилин, господарі програли не так розгромно, проте на велику перерву вирушили, поступаючись 20-46. У другій половині тренерський штаб «Хіміка» дав відпочити лідерам, активно задіявши найближчий резерв, що дозволило «ведмедям» тріумфувати у третій і четвертій чвертях. Однак, незважаючи на це, а також виграну боротьбу за підбирання (36-35), у підсумку «Говерла» поступилася.

Анатолій Челован приніс «Говерлі» 16 очок. На рахунку Олександра Шостухи 13 очок, 4 підбирання та 4 передачі.