“Говерла” у “валідольному” матчі перемагає львівську “Галичину”

Автор: Турій Роман

13 Січ, 2016 18:26

Франківська «Говерла» успішно стартувала в Кубку Суперліги, перемігши в першому чвертьфінальному матчі «Політехніку-Галичину» з рахунком 84-75. Матч-відповідь відбудеться у Львові 16 січня.

«Говерла», яка виграла боротьбу за підбирання (49-39) в команди, що за цим показником лідирує в чемпіонаті (46 у середньому за гру), активно розпочала матч. Повівши 50-41 за підсумками першої половини, господарі паркету не заспокоїлися на досягнутому та на початку четвертої десятихвилинки довели свою перевагу до більш ніж комфортних навіть для кубкового протистояння 19 очок, пише ГК.

Пропустивши фінішний спурт «Галичини», підопічні Павла Піскарьова заледве не віддали ініціативу суперникам, але вчасно зібралися та дотисли «левів». Тим цікавішою буде друга гра 1/4 фіналу.

Вагомий внесок у перемогу івано-франківців зробив дует українських форвардів. Ярослав Кадигроб приніс «Говерлі» 17 очок, реалізувавши 4/4 двоочкових і 3/8 триочкових. Сергій Юрченко оформив дабл-дабл, відзначившись 15 очками (при 7/8 з гри) та 10 підбираннями.

Окрім тріо згаданих гравців у складі «Говерли» варто відзначити Віктора Люльдюрая, на рахунку якого 20 очок, 10 підбирань і 5 передач. 9 очок, 10 передач і 8 підбирань в активі Джейона Джеймса.

Центровий Роман Гуменюк дебютував у складі «Говерли», здобувши 8 очок і зібравши 5 відскоків, а головне плідно протистояв своєму візаві – Володимиру Орленку, котрий зіграв на кілька хвилин більше, а зумів здобути тільки 2 очка.