“Говерла” у гостях обіграла “Львівську Політехніку”

Автор: Дубінець Вікторія

13 Січ, 2018 12:45

12 січня у першому матчі 7 туру баскетбольної Вищої ліги франківська “Говерла” у гостях обіграла “Львівську Політехніку”.

Зі стартових хвилин лідерство у льівському матчі захопила “Говерла”, методично нарощуючи перевагу в рахунку. Команда до великої перерви забезпечила собі комфортні +22.

Дві заключні чверті “говерляни” хоч і програли, та не підпустили львів’ян ближче ніж на 16 очок – 94:78 на користь гостей.

Найрезультативнішим гравцем матчу став “політех” Андрій Гуцалюк, в активі якого 29 очок. Натомість у франківців варто відзначити Володимира Орленка, що накидав у кошик суперника 17 очок та Андрія Калашнікова, що записав до свого активу дабл-дабл (10 очок та 11 результативних передач).

Повторний поєдинок між цими суперниками запланований на 13 січня. Початок матчу у спорткомплексі НУ “Львівська Політехніка” о 12:00.