“Говерла” у домашньому дербі перемогла “Галичину”

25 Січ, 2016 10:20

24 січня в Івано-Франківську відбулося яскраве дербі між географічними сусідами та принциповими суперниками, до якого вони вже привчили вболівальників.

Четверта в сезоні, з урахуванням кубкового двобою, зустріч команд минула в напруженій боротьбі та завершилися перемогою «Говерли» з рахунком 78-72.

Бігмен «Говерли» Віктор Люльдюрай оформив вражаючий дабл-дабл, додавши до 20 здобутих очок (при 9/12 двоочкових) 19 підбирань і встановивши новий рекорд сезону за зібраними відскоками.

Протягом першої чверті на паркеті домінували гості, які уже на старті поєдинку повели +11, досить довго утримуючи більш ніж комфортну різницю в рахунку. Проте поступово іванофранківці скоротили відставання до семи пунктів. «Родзинкою» десятихвилинки стала дуель центрових – Віктора Люльдюрая й Володимира Гуртового. Другу чверть, що також розпочиналася під знаком домінування «левів», «Говерла» виграла насамперед активності Джейона Джеймса та практично ліквідувала розрив у рахунку (36-40).

Наздогнати суперника та вийти вперед, незважаючи на те, що центровий Роман Гуменюк ще до великої перерви «назбирав» чотири фоли, «ведмеді» зуміли впродовж третього періоду (58-57). Партнерів за собою повели Джеймс і Люльдюрай. У четвертій чверті «Говерлі» нарешті вдалося переломити хід гри на власну користь. Господарі повели +8 в середині десятихвилинки, гості зусиллями Ларрі Хола скоротили відставання до чотирьох очок, але кінцівка поєдинку була за підопічними Павла Піскарьова.

Разом із Люльдюраєм вагомий внесок у перемогу «Говерли» зробили Джейон Джеймс, на рахунку якого 20 очок і 10 передач, а також Данте Вільямс, чий доробок поповнився 17 очками, інформує Суперліга.