“Говерла” розпочала чвертьфінальну серію з поразки

21 Лют, 2016 21:30

В одному з найцікавіших чвертьфінальних протистоянь “Кремінь” вирвав перемогу в “Говерли”, повівши в серії 1-0. Матч, у якому обидві команди не дорахувалися через травми ключових виконавців (господарі – Олександра Тіщенка, гості – Джейона Джеймса), завершився з рахунком 82-76.

“Кремінь” (Кременчук) – “Говерла” (Івано-Франківськ) 82:76 (22-18, 14-21, 14-15, 32-22)

Гравець матчу

Досвідчений снайпер Максим Балашов, котрий відзначився 21 очком, у потрібний момент продемонстрував своє вміння, допомігши “Кременю” переломити хід гри та здобути важливу перемогу.

Хід гри

Дебют поєдинку був за командою господарів, яка, відкривши рахунок, виграла першу десятихвилинку 22-18. У першу чергу, в складі “Кременя” варто відзначити вдалі дії досвідчених Максима Балашова та Юрія Лохманчука. Проте протягом наступної чверті говерляни за рахунок потужнішої передньої лінії (Віктор Люльдюрай і Роман Гуменюк раз за разом перегравали своїх візаві) вирівняли гру та перехопили ініціативу (36-39).

Другий період також склався не на користь господарів паркету, котрі протягом п’яти хвилин здобули тільки два очка, змусивши Ігоря Чигринова брати тайм-аут. “Говерла” була близька до того, щоб здійснити вирішальний ривок, повівши +10, однак корективи у грі своїх підопічних від керманича “Кременя” виявилися своєчасними. Заключну десятихвилинку кременчуцька команда провела потужно, за три хвилини до фінальної сирени вирвавшись уперед після двох влучних кидків Максима Балашова. Саме цей момент і став переломним у грі, яка надалі розгорталася за сценарієм “Кременя”.