By Турій Роман 2 Лис, 2014 09:22

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Баскетболісти івано-франківської “Говерли” знову засмутили своїх вболівальників. В Одесі вони поступилися однойменному клубу з рахунком 90-71.
Після того, як у середині дебютної чверті «Говерла» ненадовго повела в рахунку, одесити перехопили ініціативу. Другу десятихвилинку господарі паркету розпочали із семиочковим гандикапом і поступово збільшували власну перевагу, що зрештою сягнула дванадцяти пунктів (47-35). Тим більше, що в гостей у першій половині зовсім не склалося з кидками з-за дуги (0/7).
Після великої перерви ситуація практично не змінилася, незважаючи на те, що іванофранківці зуміли скоротити відставання до -5. І хоча «ОДЕСА» вела, в першу чергу, завдяки успішним діям основної п’ятірки, Олег Юшкін активно загравав і резервістів, даючи відпочити лідерам. А це у третій і четвертій чвертях вилилося у вдалі дії під кільцем Андрія Агафонова та влучні триочкові кидки Сліпенчука й Носкова, які спершу не дозволили «ведмедям» переломити хід гри, а потім гарантували господарям перемогу.

Найрезультативнішим гравцем «Говерли» виявився Ігор Бояркін, чий доробок поповнився 14 очками та 5 передачами. По 10 очок здобули Олександр Антіпов й Анатолій Челован.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!