«Говерла» починає сезон з поразки

20 Жов, 2014 13:17

Баскетболісти івано-франківської “Говерли” у день початку нового сезону Суперліги не змогли потішиити своїх вболівальників перемогою.

Прикарпатці вдома поступилися “Черкаським мавпам” – 59:63. Дала взнаки давня традиція прикарпатців – губити перемогу в останній десятихвилинці.

Господарі лідирували протягом усієї першої половини/ «Говерла» вела в рахунку, навіть програвши боротьбу за підбирання та дозволивши супернику зібрати 9 відскоків на своєму щиті. Тож на велику перерву «ведмеді» вирушили за переваги 36-29.

В середині третьої чверті, після кидка Олександра Антіпова, перевага господарів паркету сягнула дванадцяти очок. Однак після цього «Черкаським Мавпам» вдалося вирівняти гру, а завдяки активності легіонерів Ешлі Хемілтона й Кемерона Ранделса — наздогнати суперника й вирватися вперед. Кінцівку підопічні Максима Міхельсона провели зібрано, не дозволивши господарям організувати «камбек» у відповідь.

Найрезультативнішим гравцем «Говерли» став Меккі Макнайт, здобувши 19 очок. 8 очок і 5 зібраних відскоків в активі Леоніда Стефанишина.