“Говерла” новий рік починає зі складної домашньої перемоги

09 Січ, 2015 20:54

Щойно завершився матч “Говерла” – “Київ”, в якому іванофранківці вдома здобули важку перемогу.

Перший у 2015 році поєдинок для “ведмедів” почався у рівній боротьбі. Лише наприкінці стартової чверті прикарпатці змогли піти у відрив – 22:16. У другій десятихвилинці підопічні Євгена Мурзіна розвинули свою перевагу (40:30), однак у третій чверті всю перевагу “говерляни” розгубили – 50:50.
У малорезультативній останній десятихвилинці міцнішими нерви виявилися у господарів. За 20 секунд до фінальної сирени вони мали лише двоочкову перевагу, однак змогли вдало захиститися і до того ж “зацементували” свою перемогу двома влучними штрафними від Макнайта – 66:62.
Ця перемога стала лише шостою у вісімнадцяти зіграних іграх прикарпатців в сезоні.
Вже у неділю “Говерла” прийматиме чинного чемпіона – “Будівельник”.