“Говерла” на виїзді поступилася “Дніпру”

31 Січ, 2016 17:55

Лідер чемпіонату дніпропетровський “Дніпро” здобув чергову переконливу перемогу, обігравши на рідному паркеті “Говерлу” з рахунком 90-68

На початку гри дніпрян за собою вели Павло Ревзін й Олександр Мішула, котрі на двох здобули майже половину командних очок (21), а також записали на свій спільний рахунок по 9 передач і підбирань. Господарі мали беззаперечну перевагу в боротьбі під щитами, а крім того, значно краще реалізовували свої моменти.
Після великої перерви домінування “Дніпра” не було аж таким відчутним, але здобутого до великої перерви гандикапу було цілком достатньо, щоб команда господарів спокійно контролювала перебіг подій на паркеті. В четвертій чверті “Говерла” зусиллями Данте Вільямса, котрий пристрілявся здалеку (три триочкові поспіль), і Романа Гуменюка здійснила ривок, проте все, що підопічним Павла Піскарьова вдалося, так це дещо скоротити розрив у рахунку.
По 16 очок “Говерлі” принесли Ярослав Кадигроб і Данте Вільямс, який, крім того, 6 разів асистував партнерам. 13 очок, 8 передач і 6 підбирань на рахунку Джейона Джеймса, 6 очок і 14 підбирань – Віктора Люльдюрая, інформує Superleague.ua