“Говерла” мало не здолала чинного чемпіона на своєму паркеті

11 Січ, 2015 16:20

«Говерла» дала бій «Будівельнику», вигравши першу половину, проте провалила третю чверть і врешті-решт, незважаючи на потужний фінішний спурт, поступилася чинному чемпіону з рахунком 59-61.

Катастрофічно низький відсоток реалізації кидків із середньої дистанції не дозволив «Будівельнику» претендувати на щось більше, ніж роль того, хто наздоганяє. З-за дуги та з лінії штрафних гості, яким спершу не допомогло навіть повернення Дениса Лукашова, були не набагато влучнішими, тож на велику перерву в якості лідера вирушила «Говерла» (28-24).

У третій чверті «Будівельник» крок за кроком збільшував свою перевагу, а одним із головних творців «камбеку» чинних чемпіонів став Денис Лукашов. Перед четвертою чвертю розрив у рахунку на користь гостей складав +10, а незабаром зріс ще на сім очок, утім «ведмеді» на чолі з Меккі Макнайтом не мали наміру складати зброю завчасно. Американець влучно стріляв з гри, а його українські партнери демонстрували надзвичайну холоднокровність під час пробиття штрафних, що дозволило їм відновити паритет (59-59). І все ж, гості зуміли-таки вирватися вперед, повівши +2 після кидка Михайла Анісімова. «Ведмеді» мали чотири секунди на атаку, однак дальній постріл Меккі Макнайта виявився неточним.

Меккі Макнайт став найкращим у складі «Говерли», відзначившись 19 очками та 5 передачами. 10 очок в активі Владислава Подоляна, 9 очок – Олександра Шостухи.