Гончарук потрапив у трійку найефективніших голів ОДА країни (РЕЙТИНГ)

By Турій Роман 1 Чер, 2015 14:21

Гончарук потрапив у трійку найефективніших голів ОДА країни (РЕЙТИНГ)

Схожі публікації

Загрузка...

Портал “Деловая столица” оприлюднив власний рейтинг ефективності голів ОДА.

Ставлеників Президента у регіонах оцінювали за двадцятьма критеріями, зібраних за підсумками першого кварталу.  Дев’ять з них характеризують зміни (у відсотках) в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Це динаміка середньомісячної зарплати, чисельності штатних працівників, будівельної та промислової продукції, сільгоспвиробництва, реалізованих нефінансових послуг, експорту товарів і послуг, обороту роздрібної торгівлі, споживчих цін. Ще шість критеріїв включають показники, віднесені до чисельності населення. Це коефіцієнти народжуваності і смертності, борги населення з оплати житлово-комунальних послуг і борги місцевих бюджетів перед організаціями, що надають КП, площа зданого житла та освоєння капітальних інвестицій. Додатковий демографічний критерій, що характеризує також і рівень охорони здоров’я, – коефіцієнт смертності дітей віком до року (на тисячу народжених живих). Решта чотири критеріїв – це середньомісячна зарплата, заборгованість по зарплаті, яка припадає на одного працівника, процентні частки працівників, які перебували в неоплачуваних відпустках, і працівників, переведених з економічних причин на неповний робочий тиждень.

Тож за цими показниками Олег Гончарук замкнув трійку лідерів – після Волинського та Вінницького голів ОДА.

Як пише видання, своїми результатами Гончарук зобов’язаний насамперед прикарпатцям. Наприклад, вони зменшили свою заборгованість з оплати ЖКП до найнижчого рівня в Україні: в середньому 52 грн. на одного жителя. У більшості регіонів цей показник у кілька разів вище. Область на другому місці серед регіонів, де найменше скоротився оборот роздрібної торгівлі (у порівнянних цінах). За темпами житлового будівництва Прикарпаття теж зайняло друге місце (83,9 кв. м загальної площі введеного в експлуатацію житла на тисячу жителів), поступившись тільки Київській області та обігнавши столицю.
Крім того, Івано-Франківська область входить до трійки регіонів з найнижчою смертністю населення і найменшим скороченням чисельності штатних працівників (у порівнянні з першим кварталом минулого року), в четвірку – з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника і найкращою динамікою сільгоспвиробництва. А якщо подивитися на наявні негативи, то ні по одному з двадцяти критеріїв Прикарпатті не увійшло ні в п’ятірку, ні навіть у шістку гірших. Точно таке ж досягнення за підсумками першого кварталу має і Вінниччина. Тому конкуренція в боротьбі за лідерство в річному рейтингу обіцяє бути гострою.

рейтинг

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Лідер партії “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко заявляє,...
Про це повідомляють численні підприємці на сторінках мережі –...
Все частіше у місті можна побачити машини,прикрашені традиційними...
У Донецьку бойовики відкрили вогонь по виборцях. 

By Турій Роман 1 Чер, 2015 14:21


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +