Головна антимонопольниця Прикарпаття хоче плакати, коли бачить рахунки від ЄРЦ

By Вадим Войтик 19 Лис, 2014 17:57

Головна антимонопольниця Прикарпаття хоче плакати, коли бачить рахунки від ЄРЦ

Схожі публікації

Loading...

У територіальному відділенні Антимонопольного комітету України категорично спростували замовний характер дій щодо комунального підприємства “Єдиний розрахунковий центр”.

Жоден вищестоящий орган не звертався до них щодо перевірок діяльності ЄРЦ, а розглядалися виключно заяви і скарги мешканців, – пише Фіртка

За словами очильниці відділення Тетяни Савчин таких звернень – і письмових, і таких що поступили на телефонну гарячу лінію АМК, є не одна сотня.

Знаєте, коли до нас приходять пенсіонери і приносять рахунки ЄРЦ з незрозумілими для них нарахуваннями, то інколи просто плакати хочеться. Бо для того пенсіонера інколи кілька десятків гривень є критично важливими.

Теритоіральне відділення АМК є органом із спеціальним статусом. Ми нікому не підпорядковуємося. Генеральна прокуратура нас неодноразово перевіряла через скарги ЄРЦ. Але не знайшла жодного підтвердження того, що ми діяли не в рамках закону, чи на чиєсь замовлення. Якби такі порушення були – нас би вже давно наказали“, – переконана Татяна Савчин.

Окрім того у АМК рішення міської ради щодо заборони сплати штрафів називають некомпетентним і абсурдним.

“Штраф стягуватиме виконавча служба. 200 тисяч гривень штрафу плюс 200 тисяч гривень пені буде стягнуто із КП “ЄРЦ”. Про це неодноразово попереджалося керівництво підприємства і представники міської ради. Вони казали, що не будуть платити штраф у казну Азарова, тобто свої порушення обгрунтовували політичними гаслами. Зараз вже такі гасла ні до чого. Гроші підуть в “казну Яценюка”, на потреби АТО“, – резюмувала керівник АМК в Івано-Франківську.

Савчин також розповіла, що штраф в діяльності АМК не є самоціллю: “На початку нашої роботи з ЄРЦ ми намагалися допомогти, роз’яснювали. І спочатку, здавалося б, ЄРЦ реагував на наші зауваження, але пізніше його очільники вирішили зайняти іншу позицію“.

Як повідомляла Галка, Івано-Франківський управитель житла КП «Єдиний розрахунковий центр» не планує добровільно сплачувати штраф в 200 тисяч гривень. На думку секретаря наглядової ради ЄРЦ Вадима Войтика пані Савчин “виконувала замовлення геть з інших кабінетів”.

Крім того,  ще в березні 2014 року Антимонопольний комітет України, з огляду на беззастережну судову практику, ухвалив рішення про початок процедури перегляду рішення Тимчасової адмінколегії.
Схожі новини:

Кількість контролюючих органів в Україні буде скорочено удвічі....
Державтоінспекція занепокоєна синоптичним прогнозом. Власникам авто радять налаштуватися...
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), асоціації власників житлових...
Ціни буде переглянуто задля зменшення дефіциту «Нафтогазу».

By Вадим Войтик 19 Лис, 2014 17:57


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +