Голова ОДА впевнений – підтримка Польщі допоможе Україні посісти гідне місце у Європі

By Турій Роман 13 Лис, 2014 16:15

Голова ОДА впевнений – підтримка Польщі допоможе Україні посісти гідне місце у Європі

Схожі публікації

Loading...

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук спільно з першим заступником голови обласної ради Олександром Левицьким зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном та Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Ярославом Дроздом.

Вітаючи поважних гостей на Прикарпатті в період відзначення Дня незалежності Польщі, голова облдержадміністрації побажав процвітання, миру і злагоди народу сусідньої держави, а також висловив вдячність за підтримку євроінтеграційних прагнень України та зусиль у подоланні російської агресії.

«Історично Польща завжди відігравала важливу роль у формуванні  європейського устрою. А сьогодні це сильна, прогресивна держава, − підкреслив Олег Гончарук. − Польська Республіка є прикладом єдності свого народу, відданості традиціям і національним цінностям. Вірю, що за підтримки і допомоги саме таких держав Україна зможе подолати зовнішні загрози, створити собі позитивний імідж і посісти гідне місце у європейській спільноті. Важлива основа для цього − контакти громад, міжрегіональна співпраця».

Завдяки цій співпраці, а також взаємодії між університетами обох держав, за словами Генрика Літвіна, польсько-українські відносини виходитимуть на якісно новий рівень, який передбачає поширення досвіду імплементації реформ.

«У цьому плані ми маємо цікавий досвід для України, − зазначив Генрик Літвін. − Перш за все, можна уникнути помилок, які були зроблені нами трохи раніше. В той же час варто звернути увагу на ті справи, які найбільш сприятимуть імплементації. Гадаю, що почнемо працювати над цим досить швидко, коли сформується коаліція в українському парламенті. Тоді відбудуться двосторонні зустрічі на високому рівні, ми вже  до цього готуємося».

Іноземні гості високо оцінили діяльність Центру польської культури та європейського діалогу, який функціонує в Івано-Франківську, а також рівень організації перегляду сучасного польського кіно.
Схожі новини:

Україна та Канада в понеділок підписали Угоду про...
Припинення поставок російського газу в Україну має змусити...
Одеська поліція затримала невідомого у костюмі героя “Зоряних...
За результатами дострокових парламентських виборів, які відбулися 26...

By Турій Роман 13 Лис, 2014 16:15


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +