Гол прикарпатської футболістки не допоміг збірній України здобути перемоги у турнірі розвитку УЄФА

05 Тра, 2015 20:40

У вівторок, 5 травня, жіноча збірна команда України WU-16 завершила свої виступи на Турнірі розвитку УЄФА, що проходив в Ізраїлі.

Утретьому матчі підопічні Сергія Сапронова не зуміли втримати переможний рахунок у матчі із однолітками з Туреччини – 1:2.

Зі стартових хвилин зустрічі, в якій нашим дівчатам необхідно було тільки перемагати, українки захопили ініціативу. Команда Сергія Сапронова більше за суперників володіла м’ячем. На 28-й хвилині зустрічі «синьо-жовті» отримали право на штрафний, який впевнено реалізувала прикарпатська футболістка Христина Татарин. Після цього українська команда мала ще декілька нагод, аби подвоїти рахунок. Особливою активністю на полі відзначалась капітан команди Наталія Гриб. Тому дещо нелогічним вийшов пропущений м’яч, який наші суперниці забили «у роздягальню».

Другий тайм особливо не відрізнявся від першого. Збірна України атакувала, проте забити такий важливий і бажаний гол не могла. Раз по раз воротам турецької команди загрожували Татарин, Гриб та Малиновська. На 78-й хвилині збірна Туреччини вийшла вперед у рахунку. Кутовий біля воріт Гули завершився дальнім влучним ударом під стійку, відбити який наш голкіпер, на жаль, не зуміла.

Після пропущеного м’яча у збірної України було ще декілька моментів, аби перевести гру в серію післяматчевих пенальті, проте «синьо-жовтим» не пощастило. Отже, збірна України зазнала третьої поразки на турнірі та посіла четверте підсумкове місце. Переможцем змагань стали господарки – збірна Ізраїлю, яка в останньому поєдинку з мінімальним рахунком переграла суперниць з Польщі.

Туреччина WU-16 – Україна WU-16 – 2:1

Гол (Україна): Татарин (28)

Україна WU-16 (стартовий склад): Гула – Татарин, Горбач, Олійник, Струк, Павлюк, Кумеда, Постол, Серемчук, Гриб (к), Малиновська