Галка рекомендує: найдобріші мультфільми українською мовою

Автор: Єва Жасминова

04 Бер, 2016 16:58

Поділитись публікацією
Галка рекомендує: найдобріші мультфільми українською мовою

Пропонуємо вам добірку мультфільмів українською мовою, які навчать ваших діток бути справедливими, добрими, безкорисними, допомагати один одному, а також любити оточуючих та себе.

1. “Як Петрик П’яточкін слоників рахував”. Мультфільм про вередливого хлопчика.

2. “Червона жаба”. Мультфільм про жабку, котра була незадоволена своїм зовнішнім виглядом, але нарешті усвідомила, в чому її унікальність.

3. “Про всіх на світі”. Мультик навчить дружити, поважати інших, бути терплячим до особливостей іншого.

4. “Що на що схоже”. Мультик про песика, який фантазує і шукає цікаві образи у природі.

5. “Казка про жадібність”. Мультфільм про злу чарівницю Жадібність, яка готова була подарувати хлопчикові все, аби тільки він відмовився від своїх друзів.

6. “Лисичка з качалкою”. Мультфільм про хитру лисичку, яка сам ж постраждала від своєї хитрості.

7. “Дівчинка та зайці”. В зимовий день маленька дівчинка каталася в лісі на лижах. Їй зустрілися два зайця. Їм було дуже холодно. Дівчинка дала їм свою теплу хусточку, і зайці зігрілися. Прийшла дівчинка додому, а мати питає : «А де хустка?». Дізнавшись, послала знову дочку в ліс і дала з собою пиріжок.

8. “Історія Про Дівчинку, Яка Наступила На Хліб”. Інга постійно дивилась у дзеркало і навіть погодувати собаку не хотіла. Не хотіла вона і з однолітками грати. Перехожим вона пускала в очі сонячні зайчики, щоб вони впали. Зла була дівчинка. Попросила її мама віднести бабусі свіжоспечений хліб. Та погодилася з умовою, що їй дозволять одягти нові черевички, і відправилася. Щоб перейти через калюжу, вона поклала на калюжу хліб і провалився в болото.

9. “Некмітливий горобець”. Історія про дружбу і взаємодопомогу. Про те, як маленький нетямущий горобець просив старших – мудру сову, дідуся ворона і інших, навчити розуму, і що з цього вийшло. За мотивами казки Лесі Українки «Біда навчить».

10. “Капітошка” та “Капітошко, повертайся”.