Футболісти ”Прикарпаття” програли останній домашній матч у сезоні (ФОТО)

28 Тра, 2017 08:41

27 травня прикарпатці не змогли здобути бодай нічиєї у матчі проти вінницької «Ниви».

Вже на 24 хвилині іванофранківці забили гол у свої ворота. Ще через десяток хвилин через помилку оборонців «Прикарпаття» гості змогли подвоїти рахунок. Ці події відбувалися на фоні тотальної ігрової й атакувальної переваги господарів, котрі створили багато гольових моментів – однак забивали лише футболісти з «Вінниці». Ймовірно, далася взнаки відсутність у складі основного бомбардира іванофранківців Ігоря Худоб’яка, котрий мав перебір жовтих карток. У другому таймі сценарій гри не змінився, як і рахунок – 0:2 і «Прикарпаття» зазнав першої поразки на своєму полі в цьому році.
Після матчу тренер Володимир Ковалюк зазначив, що рахунок – не по грі, адже «створювали ми, а забивали вони». Він попросив вибачення у вболівальників за цю гру.