Футболісти “Прикарпаття” пробилися в 1/16 фіналу Кубка України (ФОТО)

27 Лип, 2017 07:02

Футбольний клуб ”Прикарпаття” пробився до третього раунду розіграшу Кубка України.

На стадії 1/32 фіналу іванофранківці на виїзді здолали тернопільську “Ниву” з рахунком 0:2.

Кореспонденти “Галки” відвідали цей напружений матч.

У першому таймі гра йшла на зустрічних курсах. Обидві команди мали кілька нагод відкрити рахунок, однак шанси не використали. На перерву франківці пішли, маючи в пасиві три жовті картки.

У другій половині зустрічі господарі дещо “підсіли” – далася взнаки коротша лава запасних. Тож прикарпатці лише на 80-ій хвилині змогли відкрити рахунок – після красивої приготованої комбінації забив новачок клубу Роман Кузьмин. А на 88-ій хвилині крапку у питанні переможця гри поставив кращий бомбардир клубу Ігор Худоб’як – 0:2.

Тепер “Прикарпаття” чекає жеребкування 1/16 фіналу Кубка. На цій стадії до турніру долучаться шість команд із Прем’єр-Ліги.