Франківцям розповіли, як втілити Дунайську стратегію Євросоюзу

By Людмила Баран 11 Вер, 2014 12:11

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківську 11 вересня – громадські слухання, на яких місцеві державні посадовці та науковці обговорюють проблеми області та шляхи їх вирішення з допомогою програм стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Дунайська стратегія — це довгострокова політика ЄС щодо вирішення проблем Дунайського регіону. До неї залучені  8 країн ЄС та 6 країн, які не є членами союзу, але географічно належать до цього регіону, в тому числі Україна. В нашій державі ця стратегія стосується територій, які належать до басейну річки Дунай: Одеська, Чернівецька, Івано-Франківська та Закарпатська області.

“Івано-Франківська область є найменш активною з цих чотирьох областей. Тому сьогодні ми хотіли б вирішити цю проблему і надати представникам місцевих органів влади, місцевій громадськості  інформацію про Дунайську стратегію. Щоб вони дізналися, що потенційно можна робити в рамках цієї європейської ініціативи”, – зазначив Ігор Студенніков, модератор громадських слухань, виконавчий директор ГО “Центр регіональних досліджень”.

За словами Ігора Студеннікова, Дунайська стратегія опирається на чотири стовпи: мобільність (транспорт і комунікації), охорона довкілля, гуманітарна сфера (наука, культура) та безпека регіону (боротьба зі злочинністю та охорона кордонів). Для їх реалізації ЄС впроваджує велику кількість грантів та програм для виконання проектів у цих сферах.

Провадження цієї  стратегії сприяє євроінтеграційним процесам. Також це є гарним шансом для України, щоб розвивати  регіональне управління  та покращувати життя мешканців української частини Дунайського регіону.

 

 

 
Схожі новини:

Американський телеканал CNN показав відеосюжет про життя бродячих...
У наймолодшого кандидата в народні депутати по 83...
Франківські поліціянти затримали чоловіка з інструментами для відкривання...
Колишній президент Віктор Ющенко, виявляється, чоловік хазяйновитий. Якщо...

By Людмила Баран 11 Вер, 2014 12:11


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +