Франківцям розповіли, як втілити Дунайську стратегію Євросоюзу

By Людмила Баран 11 Вер, 2014 12:11

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківську 11 вересня – громадські слухання, на яких місцеві державні посадовці та науковці обговорюють проблеми області та шляхи їх вирішення з допомогою програм стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Дунайська стратегія — це довгострокова політика ЄС щодо вирішення проблем Дунайського регіону. До неї залучені  8 країн ЄС та 6 країн, які не є членами союзу, але географічно належать до цього регіону, в тому числі Україна. В нашій державі ця стратегія стосується територій, які належать до басейну річки Дунай: Одеська, Чернівецька, Івано-Франківська та Закарпатська області.

“Івано-Франківська область є найменш активною з цих чотирьох областей. Тому сьогодні ми хотіли б вирішити цю проблему і надати представникам місцевих органів влади, місцевій громадськості  інформацію про Дунайську стратегію. Щоб вони дізналися, що потенційно можна робити в рамках цієї європейської ініціативи”, – зазначив Ігор Студенніков, модератор громадських слухань, виконавчий директор ГО “Центр регіональних досліджень”.

За словами Ігора Студеннікова, Дунайська стратегія опирається на чотири стовпи: мобільність (транспорт і комунікації), охорона довкілля, гуманітарна сфера (наука, культура) та безпека регіону (боротьба зі злочинністю та охорона кордонів). Для їх реалізації ЄС впроваджує велику кількість грантів та програм для виконання проектів у цих сферах.

Провадження цієї  стратегії сприяє євроінтеграційним процесам. Також це є гарним шансом для України, щоб розвивати  регіональне управління  та покращувати життя мешканців української частини Дунайського регіону.

 

 

 
Схожі новини:

У Парижі урочисто відкрили нову філармонію – один із найдорожчих...
Священики говорять про те, що українці дуже часто...
Agent Provocateur представив загалу свою неперевершену нову колекцію...
Верховна Рада 29 грудня ухвалила Закон “Про внесення...

By Людмила Баран 11 Вер, 2014 12:11


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +