Франківський “Ураган” у непростому матчі обіграв “ЛТК-ІнБев-НПУ” (ФОТО)

11 Січ, 2016 17:55

Франківський “Ураган” не без проблем обіграв удома “ЛТК-ІнБев-НПУ” у 16 турі Екстра-ліги.

Господарі, які проводили перший домашній матч у новому році, були сповнені бажання взяти три очки в матчі проти “ЛТК-ІнБев-НПУ”. Своє бажання вони показали вже на 2-й хвилині, коли Зварич після розіграшу кутового побив зльоту. М’яч по дорозі зачепив Дзюбу і опинився у воротах Соколовського. 1:0 – так рахунок досить швидко був відкритий.

Після цього можна було припустити, що гра перейде в більш відкрите русло. Але обидві команди вирішили не поспішати з розвитком подій. Тому іноді в поєдинку виникало затишшя. Хоча і були епізоди, коли і “Ураган”, і “ЛТК-ІнБев-НПУ” оживляли гру своїми діями. Так, дуже небезпечні моменти були у гостей. Міг забивати Дзюба, який після розіграшу вільного протягом однієї хвилини, спочатку двічі не зміг переграти Бірова, а потім на шляху м’яча після третього удару капітана “телефоністів” встав Кефа. Трохи пізніше класний момент мав Цапов, який фактично з метра “розстрілював” Бірова, але влучив у воротаря “драконів”.

Підопічні Івана Скіцка немов вичікували можливість, щоб проявити себе. І тільки після екватора першого тайму стали грати більш активно. Відповідно, у Соколовського додалося роботи. Але забити ще один гол у ворота “телефоністів” до перерви господарям майданчика не вдалося.

Проте, варто тільки початися другого тайму, як на табло Манежу коледжу фізвиховання встановився рівний рахунок. І знову гол був забитий після розіграшу кутового. На цей раз комбінацію замикав капітан гостей Дзюба. М’яч після його удару полетів у ворота, і Біровреально міг парирувати цей удар, але зробити цього не зміг – 1:1. Безумовно, цей гол надихнув підопічних Валерія Туркіна, які хотіли тут же вийти вперед. Втім, замість цього вони отримали “привіт” від Зварича, який, отримавши пас з глибини, вийшов на побачення з Суховим, який захищав ворота “ЛТК-ІнБев-НПУ” у другому таймі, і холоднокровно переграв його – 2:1.

Таким чином, гостям знову потрібно було відіграватися. Але тепер зробити це було складніше, оскільки “ураганівці” вже встигли перебудуватися. Тим не менш, це не зупиняло “телефоністів”, які не думали відступати. Так, були непогані моменти у того ж Дзюби, а також у Цапова. Але м’яч у ворота господарів не йшов. Так само як не летів він і у ворота Сухова. І це, відповідно, залишало гостям певні шанси на те, щоб переломити гри.

Проте перелом у ній настав після того, як минула середина другого тайму. Спочатку для гостей продзвенів серйозний дзвінок у вигляді призначеного пенальті за гру рукою Горла у своєму штрафному майданчику. Однак, Боргун не зміг переграти Сухова з 6-метрової точки – голкіпер “ЛТК-ІнБев-НПУ” парирував удар 77-го номера “Урагану”. Тим не менш, вже незабаром “драконам” зусиллями Лясковськоговдалося зробити рахунок 3:1 на свою користь. А це означало, що тепер підопічним Валерія Туркіна доведеться ризикувати. Але це було вже після того, як Дзюба скоротив відставання своєї команди до мінімуму. Ось тоді і настали спекотні хвилини поєдинку.

Як і слід було очікувати, гості під кінець гри пішли з п’ятим польовим. І вони були близькі до того, щоб реалізувати свою перевагу. Але в вирішальний момент ім чогось не вистачало: то останнього точного пасу, то акцентованого удару по воротах Бірова. Відповідно, забити третій гол у ворота “Урагану” не виходило. Так само як не виходило у “драконів” покарати своїх візаві за залишені порожні ворота.

Тим не менш, підопічним Івана Скіцка вдалося відстояти мінімальну перемогу і реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразку в “енергетичному” дербі. Втім, на цьому протистояння “Урагану” і “ЛТК-ІнБев-НПУ” не закінчується – вже незабаром ми побачимо ці команди знову на паркеті, коли вони в рамках 1/8 фіналу Кубка України будуть боротися за путівку до “Фіналу восьми”.