Франківський “Ураган” стартував із перемоги в Кубку Ліги (ВІДЕО)

24 Вер, 2018 10:12

У суботу, 2 вересня, в першому матчі новоствореного Кубка Ліги франківський “Ураган” зумів перемогти об’єднану команду “ІнБев-НПУ” з Житомира.

“Ураган” фактично зі старту почав грати першим номером. Як не намагалися підопічні Валерія Директоренка впоратися зі стартовим наступом “драконів”, але вже на 4-ій хвилині Ярослав Лебідь відкрив рахунок у зустрічі. А незадовго до екватору першого тайму зумів подвоїти перевагу франківців Даниїл Абакшинйдеться на сайті НФК “Ураган”.

Після цього “дракони” продовжили тиснути на ворота суперників і незадовго до перерви їм вдалося зробити рахунок 3:0 на свою користь. Відзначився Микита Сторожук.

Другий тайм розпочався з того, що “ІнБев” таки “розмочив” ворота суперників, – Ярослав Лебідь, записав до свого пасиву автогол після удару Мельника. А на останній хвилині гри підопічні Валерія Директоренка заробили пенальті, який реалізував Смоловик.

В підсумку – перемога іванофранківців з рахунком 3:2.